ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: ramuh » wtorek, 14 grudnia 2010, 18:11

:shock: takie ceny to normalny gwalt na kierowcach , i to w bialy dzien ;/
od stycznia bedzie jeszcze lepiej .

Awatar użytkownika
J@nkes
Częsty gość
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek, 6 czerwca 2005, 13:09
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: J@nkes » wtorek, 14 grudnia 2010, 20:34

Wczoraj tankowałem LPG w Brzesku na Statoil, cena 2,49 zł/l, to 10 gr taniej niż bocheński Orlen, tak jak pisałem wcześniej gaz lepszej jakości. (tak mi się wydaje ;-))

satori
Bardzo towarzyski
Posty: 347
Rejestracja: środa, 12 listopada 2008, 22:46
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: satori » wtorek, 14 grudnia 2010, 20:55

Taniej jest prawdopodobnie tylko dlatego, że mają jeszcze zapas paliwa po starej cenie. Statoil jak i inne stacje w Brzesku nie były tanie ale fakt faktem lepiej zatankować paliwo Shella czy Statoil niż Orlenu.

Awatar użytkownika
Ridge
Częsty gość
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 22:48
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: Ridge » wtorek, 14 grudnia 2010, 22:54

I tak chyba po tej akcji z mailami, strajkami coś zadziałało bo wcześniej porównując ceny naszego Orlenu z Brzeskim BP i Statoil-em, zawsze byliśmy "lepsi" min. o 10 groszy, mimo iż tamte marki jakieś takie bardziej uznane i wszędzie w koło droższe niż Orlen.
Co do jakości paliwa Auchan, bo ktoś to poruszał to z tego co się orientuję duży wpływ na paliwo mają zbiorniki w których jest ono przechowywane, mówię o tych na stacji. W Bonarce napewno są one nowe, chociaż tam nie tankowałem jeszcze i nie wiem jak z jakością tego paliwa, to ten fakt napewno jest na plus..

Maciek26
Częsty gość
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 27 lutego 2010, 23:36
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: Maciek26 » środa, 15 grudnia 2010, 01:27

wiem tylko tyle, że po roku tankowania na Carrefour miałem wtryskiwacze do wymiany, więc jak jest z tymi paliwami przy marketach to do końca nie wiem... Coś mi się jednak wydaje, że nie są najlepszej jakości.
Dziś na orlenie byłem w ciężkim szoku. ON verva 4,99. Śmiało mogę twierdzić, że podobnej klasy paliwo na Statoil w KRK jest dużo tańsze (4,57). Więc nadal nie do końca się zgadzam z "niskością cen na Orlenie w Bochni. A że w KRK jestem średnio raz na tydzień, to dalej będę tam tankował.

Awatar użytkownika
Ridge
Częsty gość
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 6 grudnia 2010, 22:48
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: Ridge » środa, 15 grudnia 2010, 13:26

nie no niskości nie ma i nie było, ja tutaj tankuje tylko tyle żeby się dotoczyć do Krakowa i jak już tam jestem to tankuję pod korek, bo bywało że w Krk na shellu tankowałem 98 taniej niż orlenowska 95..

Awatar użytkownika
mareg
Częsty gość
Posty: 83
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2007, 15:10
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: mareg » środa, 15 grudnia 2010, 14:56

Na Tankowni ropa po 4.89zł przed chwilą lałem :(

Awatar użytkownika
lukasik
Bardzo towarzyski
Posty: 252
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 10:35
Lokalizacja: Bośnia
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: lukasik » środa, 15 grudnia 2010, 23:54

od kilku miesięcy omijam Orlen w Bochni szerokim łukiem- nie będę protestował i robił scen - po prostu mam gdzieś tą stacyjkę na której ceny są o 30 - 40 gr na litrze wyzsze niz np w Kraku Lub Tarnowie -pozdr

Awatar użytkownika
beznadzieji
Stały bywalec
Posty: 129
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 21:56
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: beznadzieji » czwartek, 16 grudnia 2010, 19:45

Ja również omijam Bochnie szerokim łukiem i tankuje w Krakowie :P
Jestem tam w sumie co 2 dzień i tankownie mam po drodze także lajt hihi ^^
nawet pomagam kolegom tankuje im benzynę do kanistrów, to niech będzie nasz strajk omijajmy Bocheńskiego Orlena to może zmądrzeją, ale tak naprawdę to szczerze wątpię :D

dm84
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 28 stycznia 2007, 21:22
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: dm84 » czwartek, 16 grudnia 2010, 20:39

ja rowniez jak poprzednicy tankuje sie w krk jak tylko mam okazje to do pelna po kurek , polecam stacje Auchan Bonarka wczoraj sie tankowalem ON 4.40 wedlug mnie paliwo jest wporzadku tankuje tam od dawna i moi znajomi tak samo nie nazrekaja na te paliwo, a cena jest naprawde duzo nizsza niz w bochnii nawet do 40 gr najczesniej na litrze

GLANIS
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 14:48
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: GLANIS » poniedziałek, 7 lutego 2011, 10:33

Mam takie mieszane odczucia kiedy jestem zmuszony tankować paliwo na bocheńskiej stacji orlenu.Nie dość że to najdroższa stacja w małopolsce to jeszcze calkowicie żle zorganizowana z bezczelną obsługą.Żeby zapłacić za paliwo to niestety trzeba odstać około 20 minut no bo po dość Że jeden człowiek przyjmuje zapłatę to znaczy klent płaci kartą potem drukuje fakturę a reszta hołoty czeka potulnie aż pan obsługiwacz sobie z tym wszystkim poradzi a jeszcze ma pretensję do klienta ktÓry zatankował i zjechał na bok aby zrobić miejsce drugiemu i mowi widzi pan coś pan narobił to według mnie szczyt bezczelności ,tak było w ostatniĄ niedzielę.A to że drugie stanowisko puste stoi to nie przeszkadza obsłudze. a CHOLERA JASNA mOŻE W KOŃCU SZEFOWIE PRZEROBIĄ SOBIE STANOWISKA OBSŁUGI I DOROBIĄ STANOWISKO DO ODBIORU TYLKO I WYŁĄCZNIE GOTÓWKI ABY NIE TWORZYĆ KORKÓW W ŚRODKU A NIE MYŚLEĆ TYLKO ILE ZEDRZEĆ Z KLIENTA. A PUKI CO TO RADZĘ KIEROWCOM OMIJAĆ TĄ STACJĘ ABY ZAOSZCZĘDZIĆ SOBIE NERWÓW I PRZY OKAZJI PIENIĘDZY.

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: kuba55 » poniedziałek, 7 lutego 2011, 23:47

A Ja tam lubię bocheński Orlen. I wcale nie jest najdroższy w małopolsce! Czasami się poczeka w kolejce i co z tego? Zauważyłem że dosyć dużo osób z problemami emocjonalnymi odwiedza tą stację i wtedy jest nawet zabawnie. Leci taki Pan z dwudziestozłotówką w dłoni i chce zapłacić z trójki, wpada do środka i ... Pan z dwójki zamawia hod doga i nie może zdecydować się z jakim sosem, do tego chce zapłacić kartą, ale pinu zapomniał, a obok przy kasie stoi Pani z piątki, która wybrała dla męża prezent w postaci pokrowca na kierownicę tylko dzwoni właśnie do syna żeby sprawdził jaką średnicę kierownicy ma tata w Swoim cudeńku. No i taki Pan z dwudziestozłotówką dostaje szału, zaczyna krzyczeć, pouczać itp. itd. Na przyszłość albo trzeba jechać na stację gdzie nie ma sklepu, albo pogodzić się z tym że stacja służy nie tylko do tankowania paliwa.

GLANIS
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 14:48
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: GLANIS » środa, 9 lutego 2011, 09:06

pachniesz debilku pracownikiem tej stacji

Awatar użytkownika
filolog
Częsty gość
Posty: 76
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2005, 00:07
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: filolog » środa, 9 lutego 2011, 09:40

Faktem jest, że na tej stacji są najwyższe ceny paliwa. Ot taki sobie mały monopolista w Bochni. Szkoda tylko, że wszystkie stacje paliw w Bochni są od dawien dawna w zmowie cenowej i nie ma na to rady. Może by tak o tej zmowie poinformować zainteresowane organy?? Tylko jakie, jeżeli wiecie to podajcie. Można by zrobić akcję internetową- masową wysyłkę e-maili lub wypełnianie odpowiednich formularzy w sieci... :idea:

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: kuba55 » środa, 9 lutego 2011, 16:30


GLANIS
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 14:48
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: GLANIS » piątek, 11 lutego 2011, 13:22

chłopczyku jeŻdżę 35 lat dzień w dzień zmieniŁem 26 samochodów więc wydaje mi się Że niedzielnym kierowcĄ nie jestem a ty jak widzę jesteś trochĘ młody aby mi udzielać rad.

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: kuba55 » piątek, 11 lutego 2011, 21:21


Awatar użytkownika
to ja
Stały bywalec
Posty: 149
Rejestracja: sobota, 5 stycznia 2008, 08:23
Lokalizacja: Bochnia od 1977r
Kontaktowanie:

Re: PKN ORLEN BOCHNIA

Postautor: to ja » sobota, 12 lutego 2011, 14:15

Bochnia ma chore ceny paliw On w Bochni 4.88 na orlenie a w Tarnowie na BP 4.62 to raczej nie jest normalne. Żeby jeszcze dobić co niektórych to dziś na Bonarce ON tankowałem po 4,42

GLANIS
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 14:48
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: ORLEN BOCHNIA CENY !!!

Postautor: GLANIS » poniedziałek, 14 lutego 2011, 08:43

Tak Kuba to ty jesteś bardzo trafne imię. ubawiłem się po pachy.

Awatar użytkownika
SLV
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: poniedziałek, 29 marca 2010, 12:26
Kontaktowanie:

Kierowcy rozsyłają e-maile, nawołując do bojkotu producentów

Postautor: SLV » poniedziałek, 14 marca 2011, 10:54

Jest to ogólnopolska manifestacja.


"Do wszystkich kierowców.
Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 5 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które przeprowadzane były kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, że nie będziemy kontynuować akcji, krzywdząc samych siebie, rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję.

Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, że ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez niekupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od największych [na świecie - red.] firm paliwowych. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów.
Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi.

Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować... To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300
milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, że nie sądziłeś, że masz taki potencjał, prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (w Polsce ok. 3,5 PLN/litr)."

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości