Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: qwerty207 » czwartek, 26 sierpnia 2010, 07:08

Wysłuchałem wczoraj przez przypadek reklamy w radiu Kraków naszego bocheńskiego autozłomu Kadilak, oczywiście jak to w reklamie same superlatywy, szło to mniej więcej tak: najlepiej najszybciej ble ble ble...najkorzystniejsze ceny złomowania pojazdów, przykładowo 500zł za poloneza. To mnie trochę zaciekawiło, ponieważ niedługo bede miał jeden pojazd do złomowania. Sęk w tym że przez te wszystkie lata byłem bardzo negatywnie nastawiony do tego złomu a szczególnie właściciela, próba kupna tam kilku rzeczy pare lat temu zawsze kończyła się moim podwyższonym ciśnieniem, zresztą kto tam był to wie. Teraz pytanie czy tam sie coś zmieniło na lepsze, czy ten "Pan" jeszcze tam pracuje?? Ktoś może złomował tam pojazd i naprawde nieźle płacą jak to w reklamie mowili? Zanim podjade wolę zapytać tu na forum i osczędzić sobie nerwów.

kuba55
Bardzo towarzyski
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 4 listopada 2007, 21:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: kuba55 » czwartek, 26 sierpnia 2010, 07:25

Nic się nie zmieniło! Wałściciel jest jaki jest, choć czasami ma lepszy humor i wtedy bardziej idzie z nim nawiązać komunikację. A co do 500 zł za Poloneza, to conajmniej o 100% kwota przesadzona. Za jeżdżącego i sprawnego Golfa II z 91 r. dał 200 zł

qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: qwerty207 » czwartek, 26 sierpnia 2010, 19:47

Czyli jednak bujda na resorach te 500zł za poloneza, no cóż tak przypuszczałem :(

qwerty207
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 06:43
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: qwerty207 » piątek, 3 września 2010, 08:23

No niestety ta reklama to kit jakich mało, byłem, pogadałem, i ...tylko zmarnowałem czas.

KillZone
Częsty gość
Posty: 49
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 15:38
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: KillZone » wtorek, 7 września 2010, 08:48

a ja polecam surmetal :D zawsze się można dogadać

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: luksus » wtorek, 7 września 2010, 10:09

Dokładnie surmetal o niebo lepszy, nawet jeżeli przyjadą po samochód bo ten nie chce odpalić etc to i tak kasę za niego dadzą, a rozmowa z ludźmi z surmetalu jest o niebo przyjemniejsza niż z osobami ze złomu na partyzantów.

euchrid
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 28 października 2009, 10:56
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: euchrid » poniedziałek, 1 listopada 2010, 14:01

a ja ostatnio zlomowalem autko i bardzo pozytywnie oceniam tamtejsza obsluge, zwlaszcza ze zostalem odwieziony do centrum za friko przez sympatyczna panią:)

bieluch
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 15 marca 2011, 19:03
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: bieluch » wtorek, 15 marca 2011, 19:16

Ja złomowałem swojego passata 1991 rok w gazie w firmie GRUCHOT. Skupują samochody na terenie Krakowa i okolic. Za passata dostałem 400zł :) Passatem miałem "dzwona" i niestety nie opłacało mi się go naprawiać... za duże koszty :/ a 400 zł zawsze to coś jak na auto powypadkowe :) Ich strona www.gruchot.com.pl albo telefon: 697 938 847 Przyjechali pomocą drogową także nie musiałem nigdzie jeździć.

Pawel694
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 6 lipca 2009, 14:37
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: Pawel694 » piątek, 18 marca 2011, 13:56

Mój kumpel oddał na szrot Puga 309 gdzie silnik tarł o asfalt (zerwany z poduszek) za 450zł
a za poloneza oferowali też 450zł ale musi być kompletny bo inaczej cena leci w dół i to drastycznie.
Dla przykładu Omega B 2.0 16v bena/gaz silnik ledwo zipiał koleś dostał 1500zł

Awatar użytkownika
Guru
Bardzo towarzyski
Posty: 280
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2009, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: Guru » niedziela, 27 marca 2011, 13:53

Kadilak i właściciel z nierównym deklem to nieporozumienie, auto musi być kompletne, surmetal bierze nawet samą bude z papierem, Liczy się tylko surmetal, widać po ilości przemielanych samochdów.

pu42
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: środa, 28 września 2011, 08:07
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: pu42 » środa, 28 września 2011, 08:15

No włascicel jest trudny trzeba przyznać, ale ostatnio oddałem tam poloneza, dostałem 650zł i odwiezli mnie do miasta więc chyba nie jest tam tak źle, a płacą naprawde dobrze

k4055
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2011, 01:08
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: k4055 » wtorek, 8 listopada 2011, 01:21


oliwek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 27 września 2011, 17:38
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: oliwek » środa, 23 listopada 2011, 18:39

ale wy ludzie głupoty piszecie!!! jaka gaśnica ???? oddawałem już do cadilaka pare aut i nikt nigdy mnie nie pytał o gaśnice :!: :!: :!: jaki jest właściciel to każdy wie ale jeżeli chodzi o kase za auto to zawsze można wynegocjować dobrą cenę, dla przykładu 2 tygodnie temu złomowałem u niego golfa 2 straszny rozpad, poobijany z każdej strony, silnik padnięty a dostałem za niego 450zł :D a jak juz wszystko załatwiłem to zaproponował , że zawiezie mnie do miasta na busa jeżeli nie mam czym wrócić. pełna kulturka :D :D ostatnio też poleciłem kuplowi żeby podjechał ze swoim wysłużonym poldkiem do cadilak i był bardzo zadowolony bo dostał 600zł a jak pytał u innych to mówili ,że dadza mu max 300 - 350zł więc chyba się opłacało ( jego też się nie pytali o gaśnice więc nie siejcie paranoi i nie wypisujcie głupot)

Anonim101
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2011, 21:16
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: Anonim101 » czwartek, 24 listopada 2011, 21:52

OD kilku lat prowadzę zakład mechaniczny i bardzo często zaglądam do Cadilaka.Z własnego doświadczenia wiem że ,właściciel jest osobą o ciężkim charakterze ale myślę że ,plac pełen aut obala te wszystkie powyższe mity jakoby kwota wypłacana za gruchoty była tak drastycznie niska.Po za tym uważam że opinia na temat właściciela jest krzywdząca ,może i jest on wybuchowy ale jego pracowitość wzbudza szacunek .Dziwi mnie to że ,wiele komentarzy w tym temacie jest stronniczych gdyż są to jawne reklamy kilku firm i w tym momencie jest to przykre że ,ludzie nie umieją w sposób cywilizowany zareklamować własnych działalności jak tylko po przez krytykę konkurencji.Obsługa może nie grzeszy grzecznością w każdej sytuacji ale nie można im zarzucić braku profesjonalizmu.Zresztą zamiast narzekać wolę napisać kilka plusów wiem że to takie nie polskie ale chyba trochę lepsze niż ciągłe narzekanie .Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Autozłom Kadilak Bochnia i reklama w radiu kraków??

Postautor: boddekk » czwartek, 24 listopada 2022, 18:57

Na temat reklamy czytałam dużo na stronie https://kobietyzklasa.pl/reklama-wielko ... dla-ciebie to blog tematyczny gdzie macie wiele pomocnych i ciekawych informacji. Jeśli chcecie inwestować w reklamę waszej firmy to koniecznie sprawdźcie na stronę i poczytajcie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość