SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH BOCHNIA BRZESKO

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
benq
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: środa, 4 listopada 2015, 14:10
Kontaktowanie:

SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH BOCHNIA BRZESKO

Postautor: benq » sobota, 2 stycznia 2016, 10:44

SKUP AUT MARKA I STAN BEZ ZNACZENIA !!! GOTÓWKA OD RĘKI !!! TEL: 530 428 232 !!!

PŁACĘ NAJLEPIEJ ZADZWOŃ. TEL 530 428 232

SKUPUJEMY AUTA ŁADNE I TE BRZYDKIE,SKORODOWANE DO POPRAWEK LAKIERNICZYCH !! CAŁE I USZKODZONE POWYPADKOWE ROZBITE!! NIE PALĄCE !!

BOCHNIA BRZESKO I OKOLICE



SKUPUJEMY AUTA:

-OSOBOWE
-DOSTAWCZE
-TERENOWE
-USZKODZONE

-ROZBITE
-CAŁE
-ZNISZCZONE
-ŁADNE
-SKORODOWANE
-FIRMOWE
-BEZ OPŁAT

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA,GOTÓWKA I CAŁA FORMALNOŚĆ OD RĘKI.
SZYBKI DOJAZD DO KLIENTA POD WSKAZANY ADRES !!!!!!!!!!


CAŁA MAŁOPOLSKA !!! BOCHNIA BRZESKO



TELEFON 530 428 232

TELEFON 530 428 232

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH BOCHNIA BRZESKO

Postautor: tomekwolski » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 12:46

Tylko raz korzystałem ze skupu aut - ale jak jeszcze mieszkałem we Wrocławiu. Cena skupu była naprawdę zadowalająca i w najbliższym czasie również myślałem o skupie mojej starej wysłużonej corsy. Dlatego z pewnością przyda mi się ta informacja :)

W razie jakby ktoś przypadkiem trafił to zdecydowanie polecam dla mieszkańców woj. dolnośląskie ten .

pawel8876
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 24 lipca 2016, 23:11
Kontaktowanie:

Re: SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH BOCHNIA BRZESKO

Postautor: pawel8876 » niedziela, 24 lipca 2016, 23:14

ja polecam skup http://skup-aut-we-wroclawiu.pl ostatnio własnie u nich auto sprzedawałem zadowolony jestem z kwoty jaką otrzymałem widać ze podchodzą do klienta indywidualnie

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH BOCHNIA BRZESKO

Postautor: Martaska » piątek, 15 czerwca 2018, 22:36

Jakoś tak nie byłam przekonana do sprzedawania samochodu w Bochni i powiem wam, że ostatecznie wyszłam na tej mojej przezorności naprawdę dobrze. Okazało się, że najlepszą dla mnie, pod względem finansowym, decyzją było pojechanie do Warszawy, konkretnie na Pragę i sprzedanie auta w skupie http://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ ... ga-polnoc/ . Nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie odkupić mojego Fiata Tipo za takie godziwe pieniądze.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: SKUP AUT CAŁYCH I USZKODZONYCH BOCHNIA BRZESKO

Postautor: boddekk » poniedziałek, 8 listopada 2021, 15:48

Jeśli chodzi o skup samochodów to ja polecam http://skup-pojazdow-katowice.pl Firma ta zajmuje się od dawna złomowaniem i skupem pojazdów. Sprawdźcie na całą ich ofertę. Polecam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości