Dobry mechanik

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
Awatar użytkownika
Wiktors82
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 12 kwietnia 2016, 22:43
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: Wiktors82 » wtorek, 12 kwietnia 2016, 22:50

To dziwne, bo ja akurat do Auto-Halu jeździłem od lat i nie zapowiada się, żebym miał przestać. Może ten mechanik, pomimo kompetencji, raz coś nawalił, ale generalnie nie ich co skreślać? Goście są przecież od sieci Inter Cars, także fach w rękach. Poczytałem sobie u nich ostatnio o testach na oponach - https://www.motointegrator.pl/poradnik/ ... r16v-2015/ - bo już lada moment przymierzam się do wymiany i osobiście z Auto Halu rezygnować nie zamierzam.

milko84
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: środa, 5 czerwca 2013, 20:06
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: milko84 » sobota, 16 kwietnia 2016, 18:43

Mechanik nic nie zepsuł czy nie nawalił, był uczciwy i bez potrzeby nie przestawiał dobrej zbieżności, tylko pazerność właścicieli zniechęca do odwiedzin tego miejsca, właśnie kończy mi się przegląd ale napewno nie pojadę do auto hal, bo podejście do klienta i zdzieranie kasy na czy się tylko da to nie jest dobry marketing.
Szkoda że już nie myje auta na bezdotyku bo detaling mnie pomału wciąga ale na ul. Partyzantów jest stacja diagnostyczna i kupony na darmowa myjkę po przeglądzie to zawsze coś. Poza tym coraz więcej znajomych tam jeździ i polecają.
Pozdrawam

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: boddekk » czwartek, 27 października 2016, 22:37

warto wiedzieć o takich mechanikach !

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: tomekwolski » poniedziałek, 6 lutego 2017, 12:34

Osobiście mogę polecić ten warsztat -> http://autoserwis-mar-car.pl/autoserwis-zdzieszowice
Bardzo profesjonalni i zawsze pomocni :)

daraja_wahusz
Bardzo towarzyski
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: daraja_wahusz » poniedziałek, 6 lutego 2017, 18:30

Pan Paweł Kruk z Łapczycy , zakład na GG przed "górnym " kościołem w Łapczycy .Fachowiec, zna się na rzeczy , profesjonalista .

jaroslawpuchala
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 4 października 2016, 13:06
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: jaroslawpuchala » poniedziałek, 13 lutego 2017, 16:02

Witam,
Jestem w trakcie budowy zakładu mechaniki pojazdów. Zastanawiam się czy nie zamówić gotowego kanału u producentów szamb betonowych. Podobno nie muszą być otynkowane ani wyłożone płytkami. Coś ktoś wie na ten temat?

daraja_wahusz
Bardzo towarzyski
Posty: 217
Rejestracja: niedziela, 7 marca 2010, 08:51
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: daraja_wahusz » poniedziałek, 13 lutego 2017, 18:32

Wiesz , takie szambo na środku zakładu mechanicznego to w sumie dobry pomysł , Nie bedziesz musiał sie odrywac od pracy by sie wypróżnic :D .
żałosna pseudo reklama

lenna
Stały bywalec
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2016, 06:54
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: lenna » wtorek, 18 kwietnia 2017, 08:08

Najlepiej jest skorzystać z polecenia znajomych.. Albo też zabrać do mechanika kogoś kto nieco orientuje się w temacie ( tak aby nie zostać oszukanym.....). Niestety ale jest wielu pseudo specjalistów w okolicy, którzy nie znają sie na niczym.....

No i jeszcze jedna sprawa. Zaglądajcie sobie na blogi branżowe:
http://www.auto-speed.com.pl/

Jest tam bardzo wiele informacji w temacie .

borczu
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 27 września 2016, 14:15
Kontaktowanie:

Re: Dobry mechanik

Postautor: borczu » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 13:19

Są strony na których można sprawdzić opinie o mechanikach. :) Trzeba tylko uważać, bo czasem konkurencja dodaje opinie wzajemnie :P

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość