Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
CARKAM
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2016, 09:32
Kontaktowanie:

Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: CARKAM » wtorek, 12 lipca 2016, 14:05

Witam,
Od jakiegoś czasu w Bochni działa sklep motoryzacyjny. Głównie specjalizujący się w kosmetykach do car detailing'u. Ponadto oferujemy oleje, płyny eksploatacyjne i części samochodowe oraz motocyklowe. Przeważnie w przypadku części są one na zamówienie, dlatego z takiego powodu mamy niższe ceny.

Sklep mieści się na końcu ulicy Jana Matejki nr. 14. W takim zameczku. Zapraszamy do odwiedzania. :)

Można nas polubić na FB.

gutek90
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 28 sierpnia 2016, 20:56
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: gutek90 » niedziela, 28 sierpnia 2016, 20:59

Ooo fajnie, dobrze sie zapowiada :) Widze ze zaopatrzenie calkiem niezłe :) Zawsze takie sklepy są potrzebne :)

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: daga34 » wtorek, 30 sierpnia 2016, 10:46

Dobrze, że powstają takie miejsca, Bochnia to nieduża miejscowość, także biznes może wypalić, chociaż w sieci będzie pewnie taniej. Ja przeważnie robię zakupy online - większa wygoda, większy wybór i lepsze ceny, bo konkurencja jest ogromna. Niektóre artykuły nawet z kosztami wysyłki są tańsze, niż w sklepach stacjonarnych, poza tym jest też dużo wyprzedaży. Interesujecie się sportami motorowymi? Warto zobaczyć sobie ten sklep http://enduro7.pl/sklep/13-czesci mają akcesoria do enduro i motocross w dobrych cenach.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: Kapustka42 » piątek, 23 września 2016, 11:46

Super! Właśnie taki sklep był potrzebny :)

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: Alicja40 » poniedziałek, 26 września 2016, 08:48

Dzięki za info. Powiem szwagrowi, bo do tej pory w takie artykuły zaopatrywał się , a woli jednak sklep stacjonarny.

adamo28
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 4 stycznia 2014, 22:10
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: adamo28 » niedziela, 10 grudnia 2017, 23:33

Wszystko zależy od tego co potrzebujemy i do czego. Ja właśnie niedawno odkryłem, że ten salon Kawasaki https://www.kawasakisklep.pl/pl/ to wyłączny importer marki Kawasaki w Polsce. Jeśli poszukujecie części lub akcesoriów, to właśnie tam warto sobie zerknąć.

Martaska
Bardzo towarzyski
Posty: 202
Rejestracja: wtorek, 14 lipca 2015, 21:05
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: Martaska » czwartek, 23 sierpnia 2018, 23:45

Brakuje tu jednak czegoś dla fanów motoryzacji! Mój mąż właśnie takim jest i do niedawna nigdy nie wiedziałam co mu kupić... A teraz po prostu szukam sobie na ceneo fajnych gadżetów motoryzacyjnych i zawsze znajdzie się coś super :) Ostatni prezent wyhaczyłam na https://www.ceneo.pl/Motoryzacja;27913-0v.htm i mąż był bardzo zadowolony! A mi akurat udało się jeszcze trafić na promocję.

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: daga34 » czwartek, 30 sierpnia 2018, 19:41

W takich sklepach warto stawiać na nowe marki, np. takie wycieraczki z https://dipp.com.pl/ które sa świetne jakościowo i spełniają swoja funkcje lepiej, niż wiele markowych wycieraczek. No i łatwo dopasować je do różnych aut.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Nowy sklep motoryzacyjny (kosmetyki, części, oleje)

Postautor: boddekk » wtorek, 31 sierpnia 2021, 13:28

Spędzam sporo wolnego czasu w moim garażu, ponieważ interesuję sie wszystkim co związane z motoryzacją. Praca przy moim motocyklu sprawią mi mnóstwo radości, a zainteresowanym tematem motoryzacji polecam https://motopl.com/ .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość