Mechanik samochodowy

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tamibor
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 6 lipca 2016, 20:05
Kontaktowanie:

Mechanik samochodowy

Postautor: tamibor » środa, 6 lipca 2016, 20:11

Witam.

Jakiś czas temu został mi polecony młody mechanik o imieniu Igor, który pracuje w którymś z warsztatów na terenie Bochni. Jednak szukając w internecie nie natknęłam się na informacje, gdzie mogłabym akurat go znaleźć. Może ktoś z Was kojarzy takiego chłopaka? Jeżeli nie, to będę zmuszona poszukać kogoś innego godnego polecenia, w celu wymiany akumulatora.

kaniakk
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2016, 23:24
Kontaktowanie:

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: kaniakk » sobota, 23 lipca 2016, 00:05

Jeśli szukasz bardzo dobrego mechanika, czy zakładu mechanicznego to osobiście mogę Ci polecić tam gdzie ja jeżdżę czyli niesamowici specjaliści w swoim fachu, najlepsi na rynku w Polsce, na pewno Ci pomogą, mają niezłe ceny !

zi1bi
Częsty gość
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 6 grudnia 2008, 07:57
Lokalizacja: gdzieś w małopolsce
Kontaktowanie:

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: zi1bi » wtorek, 6 czerwca 2017, 07:25

Czy w Bochni lub okolicach znajdę mechanika żeby podłączyć do komputera i wykonać diagnostykę silnika w Koreańczyku ? Dokładnie chodzi mi o Kie Carens III. Dzięki

Katerina
Częsty gość
Posty: 58
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2016, 15:37
Kontaktowanie:

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: Katerina » wtorek, 6 czerwca 2017, 11:39

W mojej rodzinie praktycznie wszyscy korzystają z http://borys-team.pl/warsztat-samochodo ... sko-biala/ , bo mieszkają w Bielsku. Dla mnie nieco daleko, więc szukam kogoś sprawdzonego w Bochni. Także dzięki za namiary i piszcie jeszcze inne propozycje, bo potrzebuję sprawdzonego mechanika.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości