POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mucka82
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 października 2007, 19:31
Lokalizacja: Olchawa
Kontaktowanie:

POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: mucka82 » sobota, 8 lutego 2014, 21:31

Z UWAGI ZE NIE MA TAKIEGO TEMATU JAK POMOC DROGOWA W KATEGORI MOTORYZACJA A JAK WIADOMO SAMOCHODY CZASEM SIE PSUJĄ TO CHCIAŁEM ZAOFEROWAĆ USŁUGI MOJEJ FIRMY. KTÓRA MIEŚĆI SIE W OLCHAWIE. DZIAŁAMY 7 DNI W TYGODNIU 24 GODZINY NA DOBĘ [z małymi wyjątkami] DYSPONUJE 7 SAMOCHODMI A NAJWIEKSZY MA LEGALNĄ ŁADOWNOŚĆ DO 15 T.CAŁY CZAS TRWAJĄ PRACE NAD POSZERZEMIEM TABORU WSZYSTKIE INFORMACJE NA http://www.kot-transolchawa.pl tel 661 551 331.

D.M
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 11 lutego 2010, 18:26
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: D.M » niedziela, 2 marca 2014, 20:19

:))) następny populista , którego nie stać na reklamę.

mucka82
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 października 2007, 19:31
Lokalizacja: Olchawa
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: mucka82 » niedziela, 2 marca 2014, 20:23

Na reklamę stać tylko nie ma takiego tematu na forum to dodałem oferte mojej firmy. jak znasz jakąś firme w okolicy to też możesz sie wypowiedzieć

Henryk28
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 11 marca 2014, 12:43
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: Henryk28 » wtorek, 11 marca 2014, 13:19

Oj ja już nic nie mówię,ale przez pomoc drogową w Bochni ostatnio straciłem 4h...
Miałem lekką stłuczkę,a gdy przyszło co do czego przyjechały 2 radiowozy(niepotrzebne).
zanim skończyli wszystko robić minęły jakieś 2,5h także można się wkurzyć.
Poprosili mnie również o kartę kierowcy co było dziwne jak dla mnie.
Najlepsze jest to,że w tym dniu musiałem sczytać kartę,a dana sytuacja mi na to zbytnio nie pozwalała.

Dlatego warto zapamiętać :)
Pamiętajcie karta kierowcy musi być sczytana raz na 28dni, a tachograf co 90 dni!

mucka82
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 października 2007, 19:31
Lokalizacja: Olchawa
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: mucka82 » środa, 31 grudnia 2014, 17:24

Witam zakupiła dwa nowe pojazdy oferuje teraz holowanie do 24t

Maniekk
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 maja 2015, 21:41
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: Maniekk » środa, 20 maja 2015, 22:01

Mi ostatnio padło auto pod Krakowem, normalnie czekałbym na kogoś znajomego żeby przyjechał i mnie z holował ale czas gonił. trafiłem na: http://pomoc-drogowa-krakow.pl/ przyjechali dosyć szybko więc czas zaoszczędziłem, ale wyszło "trochę" drożej niż przyjazd znajomego ;)

mucka82
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 października 2007, 19:31
Lokalizacja: Olchawa
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: mucka82 » piątek, 19 lutego 2016, 21:54

ponawiam wątek
Pomoc Drogowa Holowanie 6 Holowników Maszyny Koparki Najwieksza Flota Pomocowa w Okolicy. Przeładunki na parkingu. Wywóz gruzu ziemi . Zadzwoń i Zapytaj. Współpracuj z Najlepszymi. Najlepsze Ceny. Najwyższa jakość usług. Cały czas rozwijamy Zakres Działalnośći. Terminowość. Punktualność. Przekonaj sie sam. 2 Bazy Olchawa i Kopaliny 15 km do zjazdów z Autostrady A4. 24H Nie wstawiamy zdjęć z internetu. Nasze pojazdy oklejone są wyłącznie naszymi naklejkami.

Koterba Konrad
Olchawa 135
tel. 661 551 331
tel. 695 718 756

kamilos678
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 18:02
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: kamilos678 » piątek, 11 marca 2016, 18:08

Bardzo dobra pomoc drogowa zdarzyło się mi korzystać :/ wszystko przebiegło bezproblemowo polecam

mucka82
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 października 2007, 19:31
Lokalizacja: Olchawa
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: mucka82 » środa, 18 maja 2016, 18:40

Polecam

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: forra » wtorek, 24 maja 2016, 12:17

Skoro masz najlepsze ceny i generalnie Twój biznes wydaje się bardzo OK, napisz proszę ile kosztowałoby holowanie małej osobówki z Krakowa z np. Mostu Dębnickiego do Bochni na Niepodległości.

kodor
Częsty gość
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2016, 14:06
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: POMOC DROGOWA OLCHAWA NOWY WIŚNICZ BOCHNIA A4

Postautor: kodor » środa, 20 lipca 2016, 08:36

Działają na terenie Krakowa, ale tutaj też docierają - http://sosauto24.pl/krakow
Firma sprawdzona, wprawdzie tylko dwukrotnie, ale za każdym razem usługa była załatwiana pierwsza klasa. Mają porządne auta, szybko docierają na miejsce, o wszystko można się łatwo dogadać, a przynajmniej tak to u nas wyglądało.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość