Do motocyklistów :D

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
inka28
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 15:24
Kontaktowanie:

Re: Do motocyklistów :D

Postautor: inka28 » środa, 27 kwietnia 2016, 12:34

niestety niektórzy motocykliści tak mają i raczej to się nie zmieni, co prawda jest sporo takich którzy są kulturalni i tak nie robią, za co ich szanuję, ale po takich to od razy widać że to ich pasja

Awatar użytkownika
Mitch
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 5 lutego 2016, 22:02
Kontaktowanie:

Re: Do motocyklistów :D

Postautor: Mitch » sobota, 30 kwietnia 2016, 06:48

kazdy o ilorazie wiekszym od brokula wie ze w przypadku dzwona autem szansa na wozek inwalidzki jest mniejsza niz na motorze, stad zapewne owa ostroznosc motocyklistow.
ja mam doswiadczenie takie ale moze dlatego ze jezdze do krakowa do pracy w sezonie ze samochodowi kapelusznicy sa obrazeni na motory o to ze te objezdzaja ich w korkach i nie musza stac, a to nie sprawoedliwe skoro sam stoi czemu inni mieli by jechać

Hreoth
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2016, 08:44
Kontaktowanie:

Re: Do motocyklistów :D

Postautor: Hreoth » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 09:02

Pasywno-agresywne uśmieszki i bluzgi, no ładnie nam się panowie motocykliści przedstawili. Wiecie, że stereotypy nie biorą się znikąd? Dlatego mamy dawców i chamów na jednośladach. Nie twierdzę, że wszyscy tacy są. Ale kierowcy też nie są święci, nie wiem jak to jest w cywilizowanym kraju np. gdzieś w skandynawii ale w polsce 90% znalazło prawo jazdy w paczce czipsów chyba, kompletnie ignorują przepisy i znaki. A co do problemów hałasu to może ci bardziej cywilizowani ponakładaliby jakieś tłumiki? Jakbyś chciał, drogi cywilizowany motocyklisto to tutaj, może akurat znajdziesz.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości