USUWANIE/ CZYSZCZENIE DPF 1.3 CDTI

Dyskusje o szeroko pojętej problematyce dotyczącej wszystkiego, co związane z motoryzacją...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pavvelv
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 3 marca 2008, 19:27
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

USUWANIE/ CZYSZCZENIE DPF 1.3 CDTI

Postautor: pavvelv » niedziela, 10 sierpnia 2014, 21:38

WITAM,

ORIENTUJE SIĘ KTOŚ, GDZIE W BOCHNI LUB OKOLICACH, MOŻNA USUNĄĆ DPF-a W OPLU CORSIE 1.3 CDTI 90 KM.
W GRĘ WCHODZI RÓWNIEŻ EWENTUALNE CZYSZCZENIE.

JAKIEŚ DOŚWIADCZENIA W TEJ KWESTII??

KOGOŚ POLECACIE??

PW

Krzysiek
Bardzo towarzyski
Posty: 207
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:24
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: USUWANIE/ CZYSZCZENIE DPF 1.3 CDTI

Postautor: Krzysiek » sobota, 16 sierpnia 2014, 15:15

Nie polecam ingerować, wycinać, przeprogramowywać samochodów z filtrami cząstek stałych, ale polecam poczytać np.: http://filtrdpf.blox.pl/2011/07/Uwaga-n ... astek.html

Pawel3
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 16:33
Kontaktowanie:

Re: USUWANIE/ CZYSZCZENIE DPF 1.3 CDTI

Postautor: Pawel3 » czwartek, 21 sierpnia 2014, 22:47

DPF to grubsza sprawa, sam przerabiałem temat i samo wycięcie to jedno, ale trzeba też wywalić potem DPF z komputera, bo przynajmniej u mnie momentalnie wyskakiwały błędy. Ze znanych mi adresów to w Krakowie u Wszołka na Witkowickiej można wyczyścić, a w Motomagic na Klimeckiego zajmują się elektroniką jak już usuniesz fizycznie. Na temat przepalania i czyszczenia to możesz sobie tutaj doczytać:

http://autokult.pl/2499,wypalanie-sadzy ... -za-miasto

Ogólnie najlepiej na początku próbować czyścić, w najgorszym razie usunąć u mechanika (a nie pierwszego lepszego "kowala") w nowy pomijając koszty nawet szkoda się pchać, dlatego mój obecny samochód mam w benzynie. Mam w nosie DPF/FAP i inne turbiny.

bonczar1
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 20 lipca 2012, 21:47
Kontaktowanie:

Re: USUWANIE/ CZYSZCZENIE DPF 1.3 CDTI

Postautor: bonczar1 » wtorek, 4 sierpnia 2015, 12:39

Polecam GCS Tuning z Wysiołka Luborzyckiego. Usuwa kompleksowo, naprawił po innych i to skutecznie. Zaznaczam, że tani nie jest, ale wie co robi. Od 2 lat spokój :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Motoryzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości