Poszukiwany webmaster!

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
parasolki45
Przechodzień
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 4 sierpnia 2015, 18:02
Kontaktowanie:

Poszukiwany webmaster!

Postautor: parasolki45 » niedziela, 19 marca 2017, 23:23

Szukam osoby, która zechce kodować strony zaprojektowane przez wedesigner'a.
Nie mówię o pełnym etacie - potrzebuje freelancer'a, który będzie przyjmował moje zlecenia i realizował je w znośnie niedługim terminie.

Zainteresowanych proszę o wysłanie do mnie wiadomości na podany poniżej adres email. Najlepiej od razu załączać portfolio.
adres email:
webmasterbochnia@gmail.com

foldare
Przechodzień
Posty: 24
Rejestracja: środa, 7 września 2016, 16:41
Kontaktowanie:

Re: Poszukiwany webmaster!

Postautor: foldare » piątek, 15 września 2017, 09:38

Cześć, jestem chętny, daj znać w ramach prywatnych wiadomości albo skorzystaj z formularza kontaktowego na http://codetio.pl - zarówno ja, jak i moi ludzie chętnie podejmiemy się wykonania wszelkich stron internetowych, budowy sklepów i portali, prostych landing page'ów itd. Uprzejmie proszę o kontakt celem ustalenia szczegółów. Miłego dnia życzę.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości