Wybór monitoringu zewnętrznego

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
EYETEL
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2016, 00:16
Kontaktowanie:

Re: Wybór monitoringu zewnętrznego

Postautor: EYETEL » środa, 7 grudnia 2016, 00:46

EYETEL - Profesjonalna instalacja systemów monitoringu.

Proponuję system w technologi AHD (Analog HD), HD-TVI, HD-CVI jeśli np. są położone kable koncentryczne lub co ważniejsze ma być taniej niż system w wersji IP, a obraz o rozdzielczości 1920x1080p będzie identyczny. Omijamy kosztu produkcji kamery IP, które są droższe od wyprodukowania kamery Analog HD.

Co do katu widzenia kamer i dystansu podświetlenia w nocy, każdy klient ma swoje potrzeby - także indywidualnie.

Montujemy rejestratory z awaryjnością do 1%, także nasza propozycja taka, że nie ma co szukać rejestratora na 4 kanały za 200zł, z którym będą problemy.

Co do "wypuszczenia obrazu w świat", nie będzie problemu nawet z zmiennym adresem IP ( typu ORANGE, NETIA ). DynDNS lub P2P.


Proszę o kontakt tel (886-259-869) lub e-mail (jakub.brzegowy@gmail.com)
Doradzimy szczegółowo.



Oferujemy atrakcyjne ceny.



Pozdrawiam,




Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Wybór monitoringu zewnętrznego

Postautor: Champi » czwartek, 20 kwietnia 2017, 16:49

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale ja osobiście używam kamerek Wifi "FOSCAM". Mają większość opcji do monitoring (Stream, Alarmy, powiadomienia na email), można je sprzęgnąć razem i zrobić mały monitoring. No i brak miesięcznych opłat.

woki
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 16:14
Kontaktowanie:

Re: Wybór monitoringu zewnętrznego

Postautor: woki » środa, 26 kwietnia 2017, 15:21

Ja tam testowałem sobie na starych smartofanch aplikację IP Camera. Praktycznie zerowym kosztem po założeniu konta na ivideon miałem widok z trzech kamera na to co się w domu :D

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Wybór monitoringu zewnętrznego

Postautor: Bohh » czwartek, 14 września 2017, 13:09

Macie obecnie dostępny inteligentny monitoring w postaci bardzo ciekawie wykonanych kamer "sportowych" do użytku do takich celów jak również monitoring zewnętrzny, ale niewidoczny. Przykładowo poszukajcie sobie w YI - https://yi.pl/kategoria-produktu/inteli ... onitoring/ fajnie takie kamery też stosuje się jak ktoś Wam niszczy mienie i chcecie wiedzieć kto to jest.

alinka76
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 21:45
Kontaktowanie:

Re: Wybór monitoringu zewnętrznego

Postautor: alinka76 » piątek, 16 marca 2018, 04:17

Może temat trochę już zaginął na forum, ale chciałam napisać, że ja monitoring powierzyłam firmie zajmującej się ochroną osób i mienia - http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/. Nie mam zewnętrznych kamer, ale mam zamontowany system alarmowy oparty na czujkach ruchu. Osobiście jestem zadowolona.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości