LTE plus cyfrowy polsat

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gnomish1
Częsty gość
Posty: 32
Rejestracja: środa, 16 listopada 2011, 20:21
Kontaktowanie:

LTE plus cyfrowy polsat

Postautor: gnomish1 » sobota, 9 stycznia 2016, 21:34

Hey,

Jak działa LTE z polsatu cyfrowego u plusa na terenie Bochni ??
Mam tu na myśli zasięg, prędkośc, itp.. bd wdzięczny za każdą opinię.
Pozdro

Kronos KBC
Częsty gość
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 22 grudnia 2006, 20:20
Kontaktowanie:

Re: LTE plus cyfrowy polsat

Postautor: Kronos KBC » niedziela, 10 stycznia 2016, 11:33

Plus posiada w Bochni 3 bts-y ul.Nowy Swiat (maszt na końcu tej ulicy),
na kominie MPC-u przy KN-2, ul.Proszowska 1 (małe tesko).
Jeśli chcesz mieć pewność jak będzie chodził w twojej lokalizacji
ów net najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie smarfona
podejście do salonu plusa zakupienie za 15zł
starter (internet na kartę) 3GB 14dni
sam sobie wtedy zobaczysz jak chodzi działa ten dostawca u ciebie :wink:

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: LTE plus cyfrowy polsat

Postautor: kris68 » wtorek, 12 stycznia 2016, 15:08

taka jest predkosc Plusa LTE dzis 12.01.2016 o godzinie 14.15 na os. Niepodległosci. Nierzadko uzyskuje predkosci 50/30 MB/s z tym ze wieczorem wiadomo jest troche wolniej bo ludzie obsiada ale tak przez cały dzien to spoko. Ja Polecam.
Wziałem cały zestaw komputer(laptop) HP z modemem i nie narzekam - ale bylem zmuszony - laptop za 3000 zł mi sie skopcił tak ze nie dało sie naprawic bo poszło wszystko wiec nie mialem wyjscia. Bo oprocz tego mam neta z kablowki 12 Mb ale to juz cos za cos - nie mialem gotowki na nowego laptopa wiec musialem wziasc w Plusie na raty. Troche sie zacialem finansowo bo podwojnie płace ale net z Plusa przy tej szybkosci to jest jeden dzien - a mam 50 GB w zestawie. Jak cos na szybko potrzebuje to wtedy w ruch idzie LTE. A tak powoli sciagam kablowka jak mi sie nigdzie nie spieszy. Mam nadzieje ze nie za duzo wylałem wody i troche Ci naswietliłem sytuacje.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości