pytanie Olx

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

pytanie Olx

Postautor: cod » sobota, 24 października 2015, 11:13

Czy u was ten portal tez tak tragicznie działa?czy to tylko umnie bo ja nie mam jakiejś latki albo apki.Muli wiesza sie nie otwiera stron blokuje itp itd.

Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: pytanie Olx

Postautor: Karmelkowa » niedziela, 25 października 2015, 20:13

Codziennie tam siedzę i jakoś nic mi nie szwankuje. Pewnie problem jest gdzieś po Twojej stronie.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: pytanie Olx

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:28

Parę razy wystawiałam coś na olx, raczej nie miałam z tym problemów. A jak Ci ten portal nie odpowiada to sprawdź Gratkę czy Sprzedajemy.

onlyknow
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 28 czerwca 2016, 12:54
Kontaktowanie:

Re: pytanie Olx

Postautor: onlyknow » piątek, 5 sierpnia 2016, 13:50

ja probowałam sprzedać ale tam nikt nie chciał kupić a na allegro moment... tylko niestety allegro bierze prowizję.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości