przecena kart microsd w biedrze

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

Re: przecena kart microsd w biedrze

Postautor: cod » poniedziałek, 6 lipca 2015, 17:04

Jak ktos szuka to warto podejść,może sie cos ostalo.Dołapałem ja za 29 zł wczoraj wieczorem
a w zeszłym tyg byly po 49. W necie maja bdb opinie jak za cenę 49 a co dopiero za 29.Sandisk microsd



http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2015 ... -gb-z.html

Karmelkowa
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 17 września 2015, 10:58
Kontaktowanie:

Re: przecena kart microsd w biedrze

Postautor: Karmelkowa » sobota, 19 września 2015, 20:36

Niestety skusiłam się na ową promocje i karta wytrzymała nieco ponad miesiąc. Najpierw zaczęły znikać z niej pliki a potem w ogóle przestała działać.

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: przecena kart microsd w biedrze

Postautor: forra » czwartek, 24 września 2015, 22:36

Przecież Sandisk daje wieczystą gwarancję na swoje pamięci, reklamuj, nawet u producenta.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: przecena kart microsd w biedrze

Postautor: Bohh » środa, 13 stycznia 2016, 22:42

Ja do elektroniki z biedry nie mam zaufania, lepiej wejść sobie nie wiem na jakiś portal z rabatami chociażby http://kuponowo.pl/ pobrać kod do Saturna czy Media Markt i tam kupić stosunkowo tanio karty, dużo łatwiej domagać się reklamacji niż w marketach.

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: przecena kart microsd w biedrze

Postautor: luksus » środa, 13 stycznia 2016, 22:57


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości