Jaki tablet pod aero2??

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Jaki tablet pod aero2??

Postautor: renowacja » wtorek, 13 stycznia 2015, 19:35

Jaki tablet warto kupic głownie pod aero 2 . chodzi o te tańsze typu mytab czy jakieś inne z biedronek itp.. byle interenet bezprzewodowy działał dość dobrze

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki tablet pod aero2??

Postautor: luksus » wtorek, 13 stycznia 2015, 21:20

Ja mogę po sensownej cenie sprzedać Ipada 1 generacji który i tak działa szybciej niż większość tych nowych tabletów biedronkowych.

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: Jaki tablet pod aero2??

Postautor: renowacja » wtorek, 13 stycznia 2015, 22:11

Zależy mi żeby był nowy i z gwarancja bo nie dla mnie

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki tablet pod aero2??

Postautor: luksus » środa, 14 stycznia 2015, 10:57

To ja niestety nie pomogę, widziałem kilka razy te słabsze tablety w akcji i sam nie chciał bym z nich korzystać.

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: Jaki tablet pod aero2??

Postautor: gasiorek » czwartek, 12 lutego 2015, 22:32

Ludzie, toż to chyba trzeba z duchem czasu. ja z takim tabletem nie wyszłabym z domu. Mam nowego Fergusona S8, który w domu zastępuje mi "stacjonarke", bo w opakowaniu ma klawiaturę, Windowsa 8.1 i Office 365. Procesor czterordzeniowy Quad - Core Intel Atom, karta graficzna Intel HD Graphics taktowana do 646 MHz,, pamięć operacyjna 1024 MB RAM,16 GB SSD + 32 GB micro SDHC, 5 Mpix kamera foto oraz 2 Mpix kamera do wideokonferencji (np. Skype), ekran dotykowy o przekątnej 8.0' IPS o rozdzielczości 1280x800 pikseli, sieć bezprzewodowa WiFi 802.11b/g/n. Z taka maszyną już nic innego nie potrzebuję.

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki tablet pod aero2??

Postautor: luksus » piątek, 13 lutego 2015, 01:04


Tarantula
Częsty gość
Posty: 70
Rejestracja: środa, 25 listopada 2015, 14:56
Kontaktowanie:

Re: Jaki tablet pod aero2??

Postautor: Tarantula » piątek, 28 września 2018, 15:49

Tablet to nie taka tania sprawa, dlatego warto dobrze przemyśleć jego zakup :) Jak ja szukałam tabletu dla męża, to zajrzałam sobie na https://mobileclick.pl/kategoria/technologie/tablety/ i poczytałam ciekawe artykuły na temat tych sprzętów. Dzięki temu wiedziałam już jakich marek najlepiej unikać i na co zwracać uwagę przy wyborze :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość