Technik informatyk dla dorosłych

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
RafalOg7uiOL
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 26 września 2009, 17:28
Kontaktowanie:

Technik informatyk dla dorosłych

Postautor: RafalOg7uiOL » czwartek, 1 stycznia 2015, 12:06

Mam prośbę o informacje gdzie w Bochni lub okolicach dorosła osoba może się kształcić na kierunku informatycznym w trybie zaocznym? Na stare lata w celu zaspokojenia ciekawości chętnie bym się jeszcze pouczył ale do Krakowa jeździć mi się nie chce ... Jakieś miejsce warte polecenia ?
Z góry dziękuję

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Technik informatyk dla dorosłych

Postautor: Champi » wtorek, 6 stycznia 2015, 19:30

Jak bardzo "dorosła" osoba?
Słyszałem, że "Uniwersytet 3-go wieku" ma szkolenia w tym temacie, ale szczegółów nie znam.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości