Jak się obsługiwać kreatorem

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
okinava
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 14 stycznia 2014, 23:13
Kontaktowanie:

Jak się obsługiwać kreatorem

Postautor: okinava » środa, 3 grudnia 2014, 21:42

Cześć. Od jakiegos czasu staram się nawiązać współprace z kimś kto wykonałby mi prosta stronę www. Na razie ze skutkiem żadnym. Chodzi mi o coś takiego co sam mógłbym później obsługiwać. Moje marne poszukiwania zaowocowały jedynie tym, że skłaniam się raczej do samodzielnego "wykonania" tejże. Co prawda nie mam o tym zielonego pojęcia. :roll: Znalazłem jednak coś takiego http://www.nazwa.pl/kreator-www/ i zastanawiam się na jakich zasadach to działa? Czy jest to program? Czy może jakaś aplikacja? Jak się tym posługuje? Gdybym wiedział coś więcej na ten temat od jakiegoś użytkownika mógłbym ocenić czy sobie sam z tym poradzę, dlatego wszystkie Wasze sugestie są mi na wagę złota. Jestem oczywiście otwarty na inne, tego typu kreatory/programy (najlepiej z pogłębionym opisem).

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jak się obsługiwać kreatorem

Postautor: karmelek » środa, 3 grudnia 2014, 21:44

Odezwij się na priv jakiej strony potrzebujesz - może damy radę się dogadać :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości