Problem z ładowaniem xp

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bumbum1
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 4 września 2011, 16:41
Kontaktowanie:

Problem z ładowaniem xp

Postautor: bumbum1 » poniedziałek, 7 lipca 2014, 09:38

Witam. Mam problem z komputerem, od pewnego czasu gdy włączam komputer nie ładuje mi się windows. pokazuje mi się plansza z ładowaniem i zamiast pojawić się pulpit wyskakuje mi czarna strona podświetlona. Parokrotny restart czasami pomaga. Forma nic nie dał restart biosa też. Mam windowsa xp. Miał ktoś może podobny problem?

Awatar użytkownika
Zyla
Częsty gość
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 09:40
Kontaktowanie:

Re: Problem z ładowaniem xp

Postautor: Zyla » poniedziałek, 7 lipca 2014, 22:38

Jeśli format nie pomógł ... a był prawidłowo zrobiony to niestety ale prawdopodobnie dysk jest na wykończeniu....

Jak coś odezwij się na priv

adamw
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 22 listopada 2013, 09:54
Kontaktowanie:

Re: Problem z ładowaniem xp

Postautor: adamw » piątek, 11 lipca 2014, 00:14

Jeszcze warto sprawdzić czy zmiana pamięci nie pomoże :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości