Program do urządzania wnętrza

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rafalek
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 21 maja 2014, 10:47
Kontaktowanie:

Program do urządzania wnętrza

Postautor: rafalek » środa, 21 maja 2014, 10:57

Witam. U każdego nadchodzi kiedyś moment kiedy musimy urządzić swoje cztery kąty. U mnie ten moment niedługo również nadejdzie i zastanawiam się nad programem, który może mi w tym pomóc w profesjonalny sposób. Spotkałem pozytywne opinie na temat programu 'Planuj z FORTE', bo jest darmowy i łatwy w obsłudze. Można go znaleźć na stronie internetowej http://www.forte.com.pl/pl. Jakie inne programy do projektowania wnętrz możecie mi polecić?
Pozdrawiam

patka9
Przechodzień
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 24 listopada 2015, 23:33
Kontaktowanie:

Re: Program do urządzania wnętrza

Postautor: patka9 » piątek, 5 maja 2017, 06:15

Super sprawa z tym programem, ja sama zdecydowałam się na urządzanie wnętrz i w sumie nawet dobrze mi poszło. Korzystałam z porad w sieci typu oraz blogów wnętrzarskich, zaglądałam też na pinteresta i jakość się udało. Aranżacja wnętrz nie jest taka łatwa, jak może się wydawać.

Awatar użytkownika
Hulk
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2008, 23:05
Lokalizacja: daleko stąd
Kontaktowanie:

Re: Program do urządzania wnętrza

Postautor: Hulk » sobota, 27 maja 2017, 18:37

co za spam...

daga34
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 13 lipca 2015, 10:44
Kontaktowanie:

Re: Program do urządzania wnętrza

Postautor: daga34 » piątek, 2 lutego 2018, 14:43

Żaden program nie urządzi dla nas wnętrza. Najlepiej, skorzystać z pomocy profesjonalnych projektantów wnętrz. Na rynku funkcjonuje wiele firm się w tych specjalizujących. Jedną z nich jest http://www.dom-art.eu z Krakowa (na jej stronie internetowej widnieje portfolio, przedstawiające najlepsze projekty).

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Program do urządzania wnętrza

Postautor: boddekk » wtorek, 25 maja 2021, 17:13

Jestem w trakcie remontu mojego mieszkania i skorzystałem z oferty sklepu internetowego - https://podlogi24.net/wenninger-619-j-d ... _7799.html . Zamówiłem u nich piękne panele podłogowe, a także listwy przypodłogowe i pare akcesoriów w bardzo dobrej cenie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości