Dostawcy internetu w Bochni 2013

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
EwaN
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 23 lipca 2013, 10:49
Kontaktowanie:

Dostawcy internetu w Bochni 2013

Postautor: EwaN » wtorek, 23 lipca 2013, 10:57

Witam,

Wkrótce przeprowadzam się do Bochni i chciałabym was prosić o pomoc w wyborze rzetelnego dostawcy internetu na terenie Bochni (Osiedle Słoneczne). Jakich dostawców polecacie?

Zapoznałam się już ze wcześniejszymi wątkami na ten temat, ale liczę że może coś się zmieniło?
Dzięki! :*

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dostawcy internetu w Bochni 2013

Postautor: luksus » wtorek, 23 lipca 2013, 11:24

Jeśli chcesz z telewizją to można pomyśleć o Multimedii a jeżeli sam internet to chyba Internetia.

EwaN
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 23 lipca 2013, 10:49
Kontaktowanie:

Re: Dostawcy internetu w Bochni 2013

Postautor: EwaN » wtorek, 23 lipca 2013, 12:24

luksus , dziękuję za odpowiedź. Interesuje mnie sam internet. Czy korzystasz z usług Internetii? Czytałam bardzo wiele niepochlebnych uwag na temat tej firmy tutaj, na forum...

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Dostawcy internetu w Bochni 2013

Postautor: luksus » wtorek, 23 lipca 2013, 23:17

EwaN korzystam oraz serwisuję dla nich infrastrukturę, jak każda firma ma swoje plusy i minusy ja jednak wolę firmę z mocno rozwiniętą infrastrukturą lokalną, popytaj obecnych użytkowników niech się wypowiedzą, ja mieszkam w bloku do którego doprowadzony jest światłowód i nie mam żadnego problemu z internetem.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Dostawcy internetu w Bochni 2013

Postautor: kris68 » sobota, 27 lipca 2013, 07:13

Ja mam z kolei Multimedie z telewizja cyfrowa i dekoderem i przez ten kabel idzie internet. Na razie nie ma szalu bo max to 12 mb/s ale od pazdziernika maja zaczac robic restrukturyzacje stacji czolowej i maja byc predkosci 30, 60 i chyba 100 mb/s. Poza tym ze 4 razy w krakowie koparka przerwala im swiatlowód i pol dnia nie bylo neta ( korzystalem wtedy z LTE - po to mam na wszelki wypadek) tv tez nie bylo - z kolei po to Mam Polsat Cyfrowy DVB-T - 3 miesiace za 1 zl a za 15 miesiecy placisz 9,90 czyli nawet nie cena paczki papierosow. W ten sposob jestem od nich niezalezny - bo tak czy tak mam szybkiego neta no spoko wyciaga 80 mbit/s ( sory za jednostki wiecznie mi sie myli) - nigdy mi sie nie udalo przekroczyc jeszcze limitu LTE a z kolei z dekodera Polsatu Cyfrowego mam ponad 30 kanalow DVB-T . Moze to moja zbytnia zapobiegliwosc ale tak jestem niezalezny od Multimedii w razie awarii. I wreszcie dali porzadne dekodery cyfrowe Technisat K robione w niemczech a nie piep...... Kaona PVR 320 gb ktorych wymienili mi OSIEM!!!!!! - 8 BO SREDNIO W KAZDYM PO 3 MIESIACACH PADAL DYSK TO BYLA CHINSKA TANDETA.

EwaN
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 23 lipca 2013, 10:49
Kontaktowanie:

Re: Dostawcy internetu w Bochni 2013

Postautor: EwaN » czwartek, 8 sierpnia 2013, 07:16

Dziękuję wam za pomocne wpisy :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości