Dostęp do internetu w Proszówkach/ Baczkowie

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ewka2
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 22 maja 2013, 18:16
Kontaktowanie:

Dostęp do internetu w Proszówkach/ Baczkowie

Postautor: Ewka2 » niedziela, 2 czerwca 2013, 20:08

Witam,

Z racji tego, że jest to mój pierwszy post na tym forum pragnę wszystkich powitać. Na forum znalazłam się ponieważ zamierzam przeprowadzić się do jednej z w/w wiosek czyli Proszówek lub Baczkowa i tu pojawia się moje pytanie. Czy ktoś z okolic mógłby mi powiedzieć jak wygląda tam sytuacja z dostępem do internetu (nie mówię o dostawcach komórkowych) czy są jacyś lokalni providerzy jak jest z awaryjnością i ceną.

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Ewa

cyberslaw
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2010, 19:06
Lokalizacja: Proszówki
Kontaktowanie:

Re: Dostęp do internetu w Proszówkach/ Baczkowie

Postautor: cyberslaw » sobota, 6 lipca 2013, 18:06

Witam. W Proszówkach masz dostęp poprzez IGLOONET, ale nie wszędzie, antena przekaźnikowa musi być widziana u ciebie w domu, jeśli zasłaniają ją drzewa czy inne przeszkody, to można poprostu zapomnieć o tym. Natomiast nie wiem jak jest z okablowaniem TP (orange) gdyż w domu w którym mieszkam jest telefon stacjonarny i z racji tego jest i dostęp o maksymalnej przepustowości 10 Mb /s. W ostateczności jednak pozostaje internetu mobilny, przy zakupie modemu z gniazdem antenowym i zakupie anteny zewnętrznej masz możliwość otrzymać transfer o przepustowości do około 4 Mb/s nei musisz podpisywać umowy, możesz kupić starter do modemu i wykupić pakiet na przykład w plusie za 15 zł masz 1GB. Może coś się zmieni i będzie lepiej z tym internetem bo zamiast ruszyć pełno parą to system internet w Polsce raczkuje i nie może się podnieść na dwie nogi tylko chodzi na czworakach :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości