Bedą zmiany w darmowym dostępie do internetu Aero 2

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Bedą zmiany w darmowym dostępie do internetu Aero 2

Postautor: kris68 » środa, 22 maja 2013, 09:41

Wkrótce zmiany odczują użytkownicy darmowego internetu Aero 2, który mimo niskiej prędkości (do 512 kb/s) z miesiąca na miesiąc zdobywa nowych użytkowników. "Zużycie transferu przez użytkowników darmowego Internetu (tzw. BDI) wypada znacząco powyżej tego, co obserwują komercyjni operatorzy" - mówi cytowany przez Rzeczpospolitą Adam Kuriański, prezes Aero 2, spółki zależnej funduszu Midas.

W celu wyeliminowania nadużyć i zapewnienia dostępu do sieci większej liczbie osób, operator planuje wprowadzenie tzw. captcha. Co godzinę na wyświetlaczu będzie pojawiało się okienko, w którym użytkownik będzie musiał wpisać wyświetlany ciągu znaków w celu autoryzacji. Obecnie pojedyncza sesja była przerywana, ale wznawiała się bardzo szybko automatycznie.

Przypomnijmy, że Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) spółka Aero2 udostępnia od maja 2011 roku. Z mobilnego dostępu do Internetu mogą korzystać wszyscy pełnoletni mieszkańcy Polski. Pod świadczenie usługi spółka Aero2 przeznacza 20% proc. zasobów swojej sieci w paśmie 900MHz i 2,6GHz. Dodatkowo od marca 2013 roku spółka Aero2 ułatwiła zasady uzyskania karty SIM Aero2 z darmowym internetem mobilnym. Od marca 2013 kartę SIM Aero2 BDI można uzyskać za pośrednictwem wysyłki pocztowej (list polecony) na adres domowy podany w zamówieniu.

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bedą zmiany w darmowym dostępie do internetu Aero 2

Postautor: mariano » środa, 22 maja 2013, 19:46


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Bedą zmiany w darmowym dostępie do internetu Aero 2

Postautor: kris68 » środa, 22 maja 2013, 19:49

mariano bo im zabraklo puli adresow ip i dlatego takie pomysly. Z tego co czytam na forach to jest prawie przesadzone.

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Bedą zmiany w darmowym dostępie do internetu Aero 2

Postautor: mariano » czwartek, 23 maja 2013, 17:03

Nie patrząc na to że pewnie dodatkowa pula adresów kosztuje to jestem ciekaw czy jeszcze da się dokupić jakieś.



Na pewno dzięki takiemu rozwiązaniu zniechęcą pewną cześć klienterii, ale nie wydaje mi się aby to było rozwiązanie problemu z brakującymi adresami.

http://jdtech.pl/2013/03/aero2-narastaj ... zenia.html

15 osób na 1 adres :| Nieźle

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Bedą zmiany w darmowym dostępie do internetu Aero 2

Postautor: Champi » wtorek, 28 maja 2013, 22:37

No to nieciekawie
A ja już zainwestowałem w modem do Areo. Mam nadzieję, że to tylko tymczasowe rozwiązanie...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości