Ploternia- Bochnia

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
satiszczal
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 19:03
Kontaktowanie:

Ploternia- Bochnia

Postautor: satiszczal » środa, 1 maja 2013, 19:06

Czołem :)
Orientujecie się może gdzie w Bochni znajdę miejsce gdzie wydrukuje z formatu dwg lub pdf kolorowy plik. Szukałem w internecie ale nic nie znalazłem. Będę baardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam :)

usterki
Częsty gość
Posty: 38
Rejestracja: środa, 13 października 2010, 23:02
Kontaktowanie:

Re: Ploternia- Bochnia

Postautor: usterki » czwartek, 2 maja 2013, 07:48

Możesz zapytać na przeciwko poczty po schodach, drukarnia jest koło sklepu z wykładzinami, ale nie wiem czy oni drukują cad'woskie pliki więc wyeksportuj je lepiej do pdf.
Mam nadzieję, że w Bochni coś znajdziesz, choć 3 lata temu nie było gdzie wykonać wydruków z cad'a, a koło uczelni w Krakowie, aż się roiło od ploterni z tym, że w okresie sesji kolejki jak nie wiem.

Awatar użytkownika
Zyla
Częsty gość
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 09:40
Kontaktowanie:

Re: Ploternia- Bochnia

Postautor: Zyla » czwartek, 2 maja 2013, 09:45

W Dekanex-NET w cold na niepodległości. W pdf bez problemu wydrukujesz.

satiszczal
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 1 maja 2013, 19:03
Kontaktowanie:

Re: Ploternia- Bochnia

Postautor: satiszczal » czwartek, 2 maja 2013, 11:37

Dzięki panowie za pomoc. Na pewno dzisiaj tam zapytam :)

cyberslaw
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2010, 19:06
Lokalizacja: Proszówki
Kontaktowanie:

Re: Ploternia- Bochnia

Postautor: cyberslaw » sobota, 13 lipca 2013, 13:18

jeśli jescze szukasz wyduku wielkofrmatowego to pradopodobnie możesz to zrobić w foto zaczyńska.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości