POSZUKUJE osoby która robi strony www

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Bochniak REAL
Stały bywalec
Posty: 179
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2005, 18:45
Lokalizacja: Z Solnego Grodu
Kontaktowanie:

POSZUKUJE osoby która robi strony www

Postautor: Bochniak REAL » czwartek, 15 listopada 2012, 11:59

Witam.

Poszukuje osoby która odpłatnie wykona stronę www.
Chcę by strona miała charakter informacyjny,(bez podstron), dostracze pliki graficzne.
Stronka ma otwierać się także na smartfonach, chodzi mi o stworzenie takiego pakietu: strona www, gmaile, i fun page na facebook, oraz jakimś rozsądnym pozycjonowaniem.


osoby zainteresowane zleceniem proszę o kontakt. Nie znam sie na tym ale mam nadzieje ze wstępnie dość prosto opisałem swoje potrzeby.

Wiecej informacji. pod mailem: marc166@wp.pl

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości