Stream Communications teraz Multimedia

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: kris68 » środa, 17 października 2012, 08:53

Multimedia wykupiła Stream Communications i od 16 pazdziernika to weszlo w zycie.
Strona krakowska Stream Communications przekierowywuje na strone Multimedia.

Ale czy macie jakies informacje czy cokolwiek sie zmieni ?
Nie powiem zebym byl niezadowolony - wszystko ok - ale dodzwonilem sie na infolinie to Pan nie potrafił !!!!! okreslic wlasciwie do jakiego miasta sie dodzwonilem. Teraz ponoc centrala Multimedii w Brzesku ale jak go zapytalem czy tak to go przytkalo i zaczal sie jakac. Potem zapytałem cos na temat zmian predkosci internetu bo normalnie Multimedia oferuje 30 i 60 MB/s w przyzwoitych cenach 49 zl za 30 MB/s i 69 za 60 MB/s - tak jest szumnie napisane na stronie - wpisalem strone Ogrodowa w Brzesku w formularzu pokazalo ze obsluguje 30 MB/s - na moje pytanie na temat Bochni Pan sie zaciał i stwierdził ze tu nic nie wie.

Ja rozumiem ze swieza zmiana ale oni to szykowali juz 3-4 miesiecy i taka totalna dezinformacja??
Jak ktos bedzie mial jakies info - piszcie prosze.

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: luksus » środa, 17 października 2012, 09:26

Znając życie to jeszcze trochę im zejdzie nim wciągną to w 100% w swoją infrastrukturę więc musisz się uzbroić w chwilę cierpliwości :)

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: kris68 » środa, 17 października 2012, 14:29

Masz racje drogi Luksusie jak wszystko w Stream tak w Multimedii bedzie sie kazda nowosc rodziła w bólach ale moze w przyszlym roku sie doczekam tych 30 MB/s skoro w Brzesku ta firma juz to zalozyła - własciciel bochenskiej kablówki. Pozostaje czekac. Pozdrawiam. :)

darkowsky
Częsty gość
Posty: 39
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 14:37
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: darkowsky » środa, 17 października 2012, 20:18

Co do tych 30 i 60 Mbitów od Multimedii to trzeba by się dowiedzieć bo oni tam różne "chłyty materkingowe" stosują. Korzystam z neta od Multimedii i przy kończącej się umowie zleciłem pomiar na wyższą prędkość 12Mbit(mieszkam poza Bochnią, więc tylko ADSL wchodzi w grę). Po miesiącu oczekiwania na odpowiedź zadzwoniłem ponownie i nic w sprawie pomiaru nie poczyniono. Po kolejnym tygodniu byłem w Brzesku to podskoczyłem do BOK-u i się okazało że "specjaliści" z infolinii w ogóle nie zlecili pomiarów. Po wizycie w Brzesku dostałem odpowiedź po dwóch dniach o możliwości zwiększenia prędkości.

Drugim problemem było przy podpisywaniu umowy, że oferta na stronie Multimedii dotyczy tylko nowych klientów, starzy klienci nie są już tak hojnie obdarowywani rabatami. Jednak udało mi się wynegocjować ofertę z cenami dla nowych klientów. Nie wiem tylko czy to ja jako nieliczny tak walczyłem o to, aby płacić tyle co prezentują w ofercie reklamowej, a reszcie "ciemnego ludu"(nie obrażając nikogo) wciska się inne promocje. Także pod tym względem trzeba ich pilnować, choć kwestia ta nie tyczy się tylko Multimedii, ale wszystkich dziedzin "korzystnych" ofert.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: kris68 » środa, 17 października 2012, 20:52

darkowsky dzieki za ostrzezenie i informacje. Pozdrawiam kris68.
P.S. Wiesz w sumie 10 MB/s wystarczy - sciaga sie kolo 1300 KB/s - film w pare minut w jakosci HD. Przedttem mialem shella ale mi wychodziło 800 zł rocznie - teraz uzywam Rapideo.pl - wykupuje sms-em lub place karta 17 zl chyba za 30 GB. Sciaga sie u nich momentalnie na serwery a ja potem spokojnie sciagam sobie do domu. I tak za duzo jest roznej pracy zeby zaraz ogladac co sie pojawilo - wiec mam kilka tzw. pulkownikow do obejrzenia.

mera
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 21 grudnia 2012, 10:28
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: mera » piątek, 21 grudnia 2012, 12:26

No ta Multimedia to trochę robi ludzi w konia .Miałem w Stream 10 Mb i teraz odnowiłem umowę z MM i co się okazało że mam 12 Mb+ ale wysyłanie to już 0.7 a nie jak miałem 1 Mb Przed podpisaniem trzeba czytać nie tylko umowę ale i cennik gdzie tam tylko zaznaczone jest że wysyłka do 0.78 .Kpina totalna żeby w owym czasie transfer wysyłania był tak marny.Nie polecam takich operatorów co w podstępny sposób naciągają klientów.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: kris68 » piątek, 21 grudnia 2012, 12:30

mera dlatego podpisalem pod sam koniec umowy ze Stream - mam co prawda 10 mb download ale 1 mb upload.

mera
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 21 grudnia 2012, 10:28
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: mera » sobota, 22 grudnia 2012, 09:17

Nie miałem pojęcia że taka jest oferta w MM nigdzie tego nie piszą że wysyłanie to zaledwie 0.7 ( jak jest dobrze) informacja jest tylko w cenniku gdzie oferują usługi bez promocji ale tego nikt nie czyta bo 350 zł za internet 12 Mb to chyba kosmita by nie zapłacił.Wszystkie oferty MM są o zaniżonym wysyłaniu danych .Po prostu oszukują na każdym kroku jak się da.To samo za pobieranie opłaty chyba 5 zł przez kilka miesięcy za program antywirusowy .Trzeba to też wcześniej dzwonić lub pisać aby nie naliczali przez całą usługę. Nastepnie ,ubezpieczenie sprzętu nikt takiej praktyki nie stosuje.Szkoda że w Bochni nie ma konkretnej konkurencji tylko wpuścili cwaniaków.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: kris68 » sobota, 22 grudnia 2012, 12:43

mera ja jak pisalem jeszcze rok mam 10/1 bo bylem przewidujacy i tydzien przed konczyla mi sie stara umowa, szybko zadzwoniłem do Pani K. która przyszła i podpisała ze mna umowe na dotychczasowych warunkach. Ale w listopadzie 2013 rok minie i ja pierdziele miec 12/0,7 za 80 zl jak dotychczas płaciłem 31 zł. Nie ma zadnego wyboru na rynku - no moge podpisac umowe z Internetia - bo kable mam - a poprzednio jak podniesli mi nagle internet był na ojca - wiec pewnie mnie jako wlasciciela mieszkania uznaja - i pozwola wrocic - no bo to inna osoba - ale pozostaje ojcu do zaplacenia co komornik wezmie 1113,00 zl - bo sie nie dało wycofac - a mi nagle przyszlo ze 100 zł na 150 zl prawie podwyzka od internet i i nie bylo mnie stac a przerwac sie nie dało. I [cenzura] policzyli caly rok , teraz strasza sadem i wiem jak to sie skonczy dla ojca - komornik wejdzie mu na emeryture dopoki nie spłaci Internetii tej 1113,00 zł. Mam tylko nadzieje ze albo Multimedia sie opamieta przez rok albo uda mi sie podłączyc do Internetii choc ludzie psiocza nawet moi sasiedzi ze działa przewaznie tragicznie mimo swiatłowodu. Ale naprawde nie ma z czego wybrac - Multimetia w Brzesku ma choc predkosc 30 mb dowload - upload nie wiem bo nie pisza - ale jak zadzwoniłem to onsultant powiedzial ze nie wie czy nawet za rok to sie zmieni i czy infrastruktura pozwoli - a to g.....o prawda o tej infrastruktórze - musza tylko na Bochnie wykupic lepsze łacze. A czy to zrobia Bóg jeden wie.

mera
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 21 grudnia 2012, 10:28
Kontaktowanie:

Re: Stream Communications teraz Multimedia

Postautor: mera » sobota, 22 grudnia 2012, 14:12

Zobaczcie jakie maja parametry http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 360d8b55b1 taką usługę to 5 lat wstecz już oferowali inni operatorzy . Cennik jest taki że trzeba naprawdę się przyjżec aby odczytać a zwykły klient nie ma pojęcia co do tych oferowanych prędkości jecze są podane w drobnych jednostkach ( kb )żeby było dużo cyferek.Każdy powinien wiedziec że dobry upload to podstawa i nie tylko ..

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości