Tablet Manta i mobilny internet.

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Tablet Manta i mobilny internet.

Postautor: kris68 » niedziela, 2 września 2012, 19:45

Ktos napisal o mobilnym internecie Bochnia -Krakow - od razu chcialem zauwazyc ze mozna uzyc Aero 2 lub iPlusa ktory ma wieksze pokrycie.
Udalo mi sie trafic w Galerii Rondo Tablet Manta MID08 za 249 zl a normalna cena chyba 360 zl. Do tego bardzo mily Pan ktorego pozdrawiam pomogl mi szukac futerału i ogladalismy rozne w granicach 65 zl az mi zaproponowal futerał z klawiatura - kapitalna sprawa - tablet trzymaja 3 mocne uchwyty z boku na mini usb podlaczamy klawiature i mamy ekstra tablet. Pewno ze to nie iPad 3 ale cena jest 10 razy mniejsza a za rok znow wyjdzie nowy. Teraz czas dzialania - jezeli pisze na gg i przegladam strony tablet wytrzymuje nawet do 5 godzin. Przy intensywnym korzystaniu skraca sie do 3 h. Ale mowia ze jak zaszalejesz na iPadzie 3 to bateria tez potrafi wysiasc w 3 godziny. Wracajac do futeralu na dosc silny magnes - tablet ma 7 cali ale uwierzcie mi moi rodzice byli zdziwieni ostroscia z jaka mogli czytac bez okularow - ekran pojemnosciowy, multidotyk, nie wiem czy sa jeszcze w tej cenie ale te tablety w innych miastach rzucali do marketow po 2 sztuki wiec moze mi sie udalo. W tablecie oczywiscie kroluje firefox i spokojnie odtwarza flasha. Po wyjsciu ze sklepu jako ze ciezko jest do tabletu dopasowac modem - ( chyba ze jestesmy w zasiegu wifi ) a moj nowy Huawei E 3131 jeszcze nie wszedl do nowego software i chwile to moze trwac. Jak przeczytalem na forum Manty jego admin pracujacy w firmie uzywa do tego Huawei E 173 u-2 ja niestety w domu mam u1 ktory nie pojdzie. W bochenskich salonach zaklinali sie ze nie wyszla nigsy w Play wersja modemu Huawei E 173 - wiec moja radosc byla tym wieksza ze zapytalem goscia w holu ktory sprzedaje akcesoria komorkowe czy ma modem bo sie w Playu nie moge dogadac a on mi ze owszem ma ostatni. Tak wiec szczesliwie go kupilem i dzieki temu neta na Tablecie mam za darmo - przed tym dzien posluzyl mi Huawei E 173 s-1 ale za to trzeba placic.
W sumie ktos powie maniak 3 modemy - ale jak wgraja nowy soft to ten modem co kupilem sprzedam a opyle go na pewno bo jest ciezko dostepny ( wazne jest oznaczenie ).
Tak ze jak ktos nie chce w podrozy czy na wykladach czytac strony na telefonie a jeszcze ma wifi to za 249 zl mogl/moze - nie wiem czy to byla chwilowa promocja bo inne tablety z tym samym 7 cali za 499 zl byly. Rozdzielczosc 800x480 i od razu powiem malkontentom ze wystarcza do czytania stron , gaze i ksiazek spokojnie - mamy dostep do sklepu androida. Tak ze polecam ten tablet - gwarancja 24- miesiace.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Tablet Manta i mobilny internet.

Postautor: Champi » czwartek, 6 września 2012, 19:49

Czy tego posta pisałeś z tego tabletu? Przydały by się polskie znmaczki, ale reszta OK.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Tablet Manta i mobilny internet.

Postautor: kris68 » czwartek, 6 września 2012, 20:00

Nie Champi za duzo bylo tej tresci a ja dalej ustawiam sobie androida - nie mam na tyle czasu zeby wszystko ustawic tak jak bym chcial. Ale potem tak - siedzac sobie spokojnie w łózku bede mogl pisac na forum. Nie uzywam polskich znakow diakrytycznych bo nieraz znajomi za granica zwracali mi uwage ze maja " krzaczki " i tak mi juz zostalo. A szczserze to nie sprawdzalem czy Manta ma ogonki itp.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości