Euro 2012 w Stream Communications.

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Euro 2012 w Stream Communications.

Postautor: kris68 » niedziela, 1 lipca 2012, 22:23

Ja mam odkodowany - jest do wyboru normalne HD i druga opcja HD 3D

mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Euro 2012 w Stream Communications.

Postautor: mariano » niedziela, 1 lipca 2012, 23:17

Kodowane było tylko przez 10 min. Pozniej juz ruszyło i działało do końca meczu. Ale ciśnienie zdążyli mi podnieść :)

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Euro 2012 w Stream Communications.

Postautor: kris68 » poniedziałek, 2 lipca 2012, 06:26

Ciekawe czy buce zostawia TVP 1 HD i TVP 2 HD - co zadzwonie to inna odpowiedz - dzwoniłem w sumie 4 razy - 2 konsultantki odpowiedziały mi ze najprawdopodobniej zostanie bo nie maja sygnału o wyłączeniu tych programów z oferty , z kolei dwoch konsultantów kategorycznie odpowiedziało ze od dzisiaj tj 02.07.2012 program zostanie wyłaczony.
Z kolei zadałem do biura zapytanie na maila to odpisali w taki sposob ze jak zechca to zostawia a jak nie bedzie im sie chcialo to nie zostawia. Oczywiscie owineli to w piekne slowka ale wszystko rozchodzi sie o kase - najsmieszniejsze jest to ze TVP sygnał 1 i 2 HD udostepnia za darmo a Stream chce na tym zarobic kase.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości