best connect internet ..ma ktos?? opinie

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: belzebub » niedziela, 1 stycznia 2012, 12:40

Jak w tytule.. ma ktos internet z tej firmy?? jak dziala

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: kris68 » niedziela, 1 stycznia 2012, 12:45

Pewnie nie ma bo ja nawet nie slyszalem - malo ci operatorów zeby szukac nowego ?
Chyba ze nowy rok - nowy operator :D

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: belzebub » niedziela, 1 stycznia 2012, 12:47

na glownej stronie bochnianina od dosc dawna widnieja reklamy :mrgreen:
malo operatorow bo obecni daja ciala ..Igloo cos sie psuje i za 4mb place u nich 62 zl..
a w best connect oferuja 6mb za 49:D

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: kris68 » poniedziałek, 2 stycznia 2012, 10:39

belzebub to sorry nie skojarzylem tego z ta reklama - ja mam kablowke 10 MB za 30 zl.

-- Pn sty 02, 2012 10:39 --

belzebub zapuscilem troche żurawia apropo tego neta - maz kuzynki ma - przedtem mial Igloo radiowo - mimo ze w rynku mieszka - non stop mial problemy - bylem w swieta u niego i pytalem sie - nie narzeka jak dotychczas nie mial zadnego problemu tyle ze 6 mb ale mu wiecej nie potrzeba - zreszta na moje 10 tez nie narzekam - a jak ktos potrzebuje szybko to wykupuje shella - nie sa znow takie drogie jak sie wie gdzie szukac. A w sumie to przykro że Igloonet po zmianie wlasciciela zaczal tak kulec - gdzie nie przeczytam i z kim nie rozmawiam to ludzie psiocza. Szkoda - znam kilku pracownikow - ale to nie ich wina - przyczyna lezy dalej - no i teraz zwlaszcza po nowym roku kazdy bedzie patrzyl na ceny i sprawnosc lacza - jak te dwie rzeczy nie beda ok to pewnie zrezygnuje. Nie rozumiem i mnie to w sumie nie obchodzi ale polityka bylego wlasciciela pana W. zastanawia - tyle wpuscil kasy - oplotl swiatlowodami cale miasto i sprzedal. A jak wlasciciela nie ma na miejscu a siec jest tylko jedna z wielu inwestycji obecnego wlasciciela to wyglada to jak wyglada. Jeszcze raz powtorze , szkoda......... :cry:

Awatar użytkownika
Zyla
Częsty gość
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 09:40
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Zyla » wtorek, 3 stycznia 2012, 05:23


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: kris68 » wtorek, 3 stycznia 2012, 07:52

Szczerze wiesz swieta jak to swieta to sie tylko tak nasunelo nie wglebialem sie ale powiedzial ze igloo wciaz padalo a to od czasu kupna/montazu dziala non stop - wiecej nie rozmawialismy.

adax
Częsty gość
Posty: 67
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2005, 16:55
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: adax » piątek, 20 stycznia 2012, 19:20

Podobno 6 Ghz do klienta nadajnik w Bochni przy ul Mysliwskiej, podobno szukaja miejsca w mozliwie najwyższym punkcie miasta np na ul Urbana by postawić maszt i powiększyć zasięg na północ od Bochni Więc mozecie zgłaszać swoje budowle.

igloonet
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 17:08
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: igloonet » środa, 15 lutego 2012, 06:50


Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Szfiecu » poniedziałek, 19 marca 2012, 08:13

No i jak tam ten BestConnect po chwili czasu? dalej super?

a teraz , czy są już jakieś jaśniejsze plany odnośnie nowych nadajników (min Chodenice ) ? - pytanie do firmy , no chyba, że ktoś ma taką wiedzę ;)

igloonet
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 17:08
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: igloonet » poniedziałek, 19 marca 2012, 19:37


kamil3033
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 grudnia 2012, 22:46
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: kamil3033 » środa, 5 grudnia 2012, 22:55

Witam. Mieszkam w Cerekwi i powiem tak, z internetem od początku miałem problemy. Ale spoko, przyjechali założyli mocniejszą antenę i jakoś to zaczęło chodzić. Mam prędkość 3/6mbit z czego w dzień pójdzie niekiedy te 3mega, w nocy tak do 4 dojdzie. Ale niech chodzi nawet 2mega byle by to się jakoś utrzymywało, a nie dość że nawet jak pójdzie te 3mega to np. jak coś pobieram przez przeglądarkę i leci maksem to zaraz widać ze się rozłącza bo plik przestaje się pobierać. Od czasu gdy mam też nową antenę mam często problem ze źle ładującym się facebookiem i youtubem. Założyłem ten internet bo tp powiedziała że nie ma możliwości żeby mi podłączyli internet. Także jeżeli ktoś ma możliwość mieć net na kablu to serdecznie polecam nie ważne czy to telefoniczny czy kablówka. Nie polecam żadnego bezprzewodowego internetu, ani radiówki ani mobilnego z którym mam roczne doświadczenie i nie dość że jest limit to jeszcze też często zwalnia ale to akurat wieczorami jak korzysta dużo użytkowników, przez warunki pogodowe albo tak od siebie to rzadko szaleje, przynajmniej Play.

igloonet
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 17:08
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: igloonet » czwartek, 6 grudnia 2012, 07:49

Kamil3033
Lacze sztywne wiadomo ze jest leps,e, stabilnosc itp. Ale jak nie ma duzego wyboru to bierzesz to co uwazasz za najlepsze. Mowa o laczu bezprzewodowym bez limitow.
Ja osobiscie nie polecam nikomu dawnego Igloonetu.
Co do twojego obecnego lacza ,ja tez to mam w Bochni. Dziala dobrze, spadki i zrywy sie zdarzaja ale rzadko. U cjebie mysle ze wystarczy abys napisal na ich stronie wiadomosc to skoryguja twoje lacze na serwerze , osobiscie moge potwierdzic ze reakcja jest bardzo szybka. Doskonale wiedza ze lacza bezprzewodowe dzialaja tak a nie inaczej i staraja sie dzialac w miare szybko. W przeciwienstwie do uslug naprawczych TPSA gdzie wcale sie nie spiesza .
Ladownie sie faceboka czy youtuba nie ma powiazania z tym ze masz nowa antene. Korekta twojego lacza na serwerze naprawi twoje problemy ze spadkami ,zrywami.ladowaniem sie stron. To co opisujesz to byc moze nawet nie musza do ciebie przyjezdzac.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: belzebub » czwartek, 6 grudnia 2012, 09:50

kamil to nie jest tak do konca jak piszesz. Ty mieszkasz gdzieś na uboczu , w Bochni internet bezprzewodowy inaczej działa. Ja mam od 4 lat internet radiowy a dokładniej 5GHZ , zakładałem jeszcze w igloo i wtedy działał dokładnie tak samo jak mój wcześniejszy internet na kablu . Dalej mam internet 5ghz ale już w internetia i chodzi też dobrze choć jest więcej skoków niż za czasów igloo ale ogólnie jest dobrze choć czasem mnie ten net wkurzał ,Na dzień dzisiejszy jest super, i z tego co wiem to czasem więcej problemów z netem mieli znajomi z kablówki niż ja z anteny.

wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: wiliam » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:06

Też posiadałem Internetię- córkę Netii.Wypowiedziałem, więc telefonicznie zaproponowali 4 razy szybsze pobieranie i niższy abonament.Tyle tylko ,że nie dotrzymali telefonicznie danego słowa i bez ponownego powiadomienia wyłączyli Internet.
Podobno chcą się pozbyć odbiorców radiowych.Uważajcie !!!
Znam podobny przypadek .

radek
Częsty gość
Posty: 75
Rejestracja: środa, 5 stycznia 2011, 18:00
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: radek » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 18:09

A teraz podaj wiarygodne źródło, ale nie w stylu: kuzyn kolegi usłyszał [...] Niby jakim cudem mają odłączać ludzi od internetu jeżeli za niego płacą? Myślę że mieszkańcy Bochni i okolic mający internetię to w 1/3 jak nie więcej właśnie posiadacze radiówek, wystarczy się rozejrzeć.

igloonet
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 17:08
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: igloonet » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 18:30


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: kris68 » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 18:50

Niestety prawde Panowie piszecie - a IGLOONET - taka dobra firma była - dokad miał ja Włodarczyk - dokąd była stara ekipa - starali sie - A ze pan ... zucił sie na kase Netii jak wieloryb na żarcie - bo tej zawsze mało - pewno na kamienice byla potrzebna - no to przejeła to Warszawa - a chyba sterowanie jest zdalne z Krakowa - nie wiem dokladnie - a oni pie...a Bochnie - w koncu to zascianek i mała dla nich wiocha.. Kto ma na swiatłowodzie nie narzeka - choc rózne opinie słyszałem - ale radio to juz kaplica , kto moze nap... na to. A mogło byc tak pieknie - cale miasto opasane swiatlowodami - takie byly plany - no i sterowanie , naprawa i caly serwis na miejscu - dopóki ja mialem u siebie na swiatełku bylo ekstra ale jak sprzedali przyszedł mi wyzszy rachunek o 1/3 i mialem zgryza - nie zaplacilem wiec mie odcieli a umowa trwala bo nie szlo jej zerwac - moze jakby jakiegos prawnika wzial ze zmieniły sie koszty - ale [cenzura]. Najgorsze jest to ze przyszla mi kara 1400 zł do zapłaty za cały okres trwania umowy - a wypowiedziec jej nie moglem. Kurcze 1400 zl z odsetkami w błoto.....

igloonet
Przechodzień
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 17:08
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: igloonet » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 19:05

Nie bardzo rozumiem - umowa podpisana , zmiana właściciela i nowy właściciel zmienia sobie opłaty -ot tak sobie- wydaje mi sie że może to zrobic tylko i wyłącznie za zgodą odbiorcy , albo zapłacisz nową cene albo zrezygnujesz z usługi , chyba że w umowie miałeś zaznaczone cos w rodzaju podwyżek bez względu na to czy tamto.
Co do starego Igloonetu , wiem sam po sobie , jak zaczęło się cos dziac pisałem info i jeszcze wieczorami była poprawa ,ale to była jeszcze stara obsługa . W momencie sprzedaży zaczęły się dziac takie jaja że szkoda słów i nie trwało to dzień dwa trzy tylko od poczatku grudnia do końca marca - dzień w dzień - i nikt mi nie powie że tak nie było , przechodziłem to osobiście , nerwy , stracone transakcje itp. a najgorsze to że mieli głęboko w d....e zgłoszenia.
zmieniłem operatora i wcale nie żałuje

Awatar użytkownika
Szfiecu
Stały bywalec
Posty: 181
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 14:07
Lokalizacja: Puerto Rico
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Szfiecu » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 20:08


wiliam
Bardzo towarzyski
Posty: 338
Rejestracja: wtorek, 3 listopada 2009, 18:46
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: wiliam » wtorek, 11 grudnia 2012, 09:51

A więc moja przestroga okazała się wiarygodna.Robiłem to bezinteresownie a mimo to chciano mi przyłożyć przez kilku z Was.Nie wierzcie deklaracjom telefonicznym, oni chcą Was na kablu w Netii a to to samo co Internetia, która zlikwiduje przesył radiowy. A więc rada - już szukać nowego operatora . mnie pozbawili internetu bez informacji ,że nie spełnią danych wcześniej telefonicznych propozycji . Pzdr.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości