Internet Aero2 - dyskusje, opinie, nowości

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Zari
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 8 sierpnia 2012, 12:10
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: Zari » piątek, 10 sierpnia 2012, 15:56


Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Aero2

Postautor: kris68 » piątek, 10 sierpnia 2012, 19:02

Zari jak ktos sie zastanowi i przeczyta dokladnie to bubla nie strzeli - chyba nie kupujesz w sklepie internetowym tego co ci ktos da dokladnie linka - tylko wczesniej czytasz specyfikacje zeby sie nie wpuscic. No chyba ze kupujesz nie patrzac na nic tylko na moj pewnie pomylony link - przy tej ilosci moglo sie zdarzyc to wspolczuje.
A maly offtop - Stream teraz tak chodzi :

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Nowe karty SIM Aero2 nowe możliwości

Postautor: kris68 » czwartek, 6 września 2012, 15:08

Z wymianą starych kart darmowego internetu na nowe związana jest pewna opcja, o której wielu na pewno nie wie, a mianowicie, wraz z nowymi kartami Aero2 można będzie też logować się do sieci Aero2 poprzez infrastrukturę Plusa.

Co to daje i co to oznacza?

Ze startymi kartami mogliśmy się logować tylko tam gdzie był zasięg sieci Aero2. Teraz tam gdzie nie ma zasięgu Aero2, albo jest on bardzo słaby, ale jest za to zasięg sieci Plus połączymy się z internetem właśnie poprzez sieć Polkomtela, czyli Plusa.

Taka możliwość dla aerowców to duże udogodnienie, bowiem automatycznie wrośnie zasięg dostępu do internetu na powierzchni Polski, a także będzie on i lepszy. Sieć Aero2 zdobyła wsparcie infrastruktury sieci Polkomtela, także udźwignie więcej, przez co skorzystają osoby korzystające z darmowego interneru Aero2, a także będzie miało to też pozytywny oddźwięk dla firm kooperujących z usługodawcą BDI.

Przykład wyszukanych sieci w Internet Manager.



Każdy, kto ma już nową kartę może przekonać się dokonując własnych testów, iż może łączyć się nie tylko poprzez PL17 określane, jako Aero2, które widzimy w managerze dostępnych sieci, ale też i poprzez sieć Plus.

Tym samym zasieg totalnie sie zwieksza.

Oberon
Częsty gość
Posty: 66
Rejestracja: piątek, 6 maja 2011, 10:52
Kontaktowanie:

Darmowy Internet Aero2 dłużej przez dwa lata !!!

Postautor: Oberon » środa, 7 listopada 2012, 10:25

Witam

W świetle najnowszych informacji warto się zastanowić nad zakupem modemu i skorzystania z dobrodziejstw darmowego internetu Aero2 w Bochni. Zwłaszcza podczas gdy dawny Igloonet działa jak działa a poziom obsługi klienta pozostawia sporo do życzenia...

http://www.telepolis.pl/news.php?id=26807

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Aero2 – darmowy internet dostępny będzie do końca 2019 r

Postautor: kris68 » czwartek, 8 listopada 2012, 09:00


duken
Częsty gość
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 25 lipca 2005, 12:38
Kontaktowanie:

Re: Nowe karty SIM Aero2 nowe możliwości

Postautor: duken » środa, 19 grudnia 2012, 10:00

Pytanie do korzystających z Aero2
- jak wam teraz to działa?
mi aktualnie łączy się przez sieć plusa (nowa karta) i w Bochni to praktycznie żadnej strony nie mogę otworzyć taka zmuła, a w Tarnowie strony otwierają się przyzwoicie - oczywiście i w Bochni i Tarnowie nie mam żadnych problemów z zalogowaniem się do sieci.

używam modemu Huawei E3131 bezpośredni w gnieździe USB komputera, lub tez przez router Sapido RB-1132

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Nowe karty SIM Aero2 nowe możliwości

Postautor: kris68 » środa, 19 grudnia 2012, 10:25

Odpowiem ci tak - zalezy gdzie w Bochni mieszkasz ja mam 300 metrów od masztu wiec mam zasieg full kresek i wszystko sie otwiera szybko w miare mozliwosci - od nowego roku ponoc 1mb/1mb .
Co do modemu - jednak Huawei E3131 mimo iz nowy to pasci i ciezko dzialajace - wiem bo mam oba modemy. 3131 co prawda spelniaja class 10 czy 14 natomiast Huawei 173 - u2 ( bardzo wazna koncowka u2) ma class8 ale nie bylo przypadku w tysiacach ludzi zeby sie przyczepili - jest duzo czulszy i szybki - o czym sie przekonalem porownujac oba - jezeli jestes nim zainteresowany - modem ustawiony na Aero 2 nowki, autojoin, masz w sklepie jakuba za 135 zl : tu link i fotka :

sklep: http://jdtech.pl/sklep. Polecam.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Internet Aero2 - dyskusje, opinie, nowości

Postautor: ramuh » niedziela, 10 marca 2013, 12:24

Ile teraz kosztuje cały ( całkowicie cały ) zestaw zeby tylko podpiac do laptopa i mieć internet??
gdzie w bochni kupie odrazu taki zestaw i za ile , ewentualnie prosze o linki allegro. Laptop Hp 625 compaq

-- N mar 10, 2013 12:24 --

Czy ewentualnie ktoś ma do sprzedania karte sim?? a jesli nie to czy taka karte sim na AEORO2 kupie w kazdym salonie SFERIA czy tylko w Warszawie???


Krzysiek licze na ciebie bo wiem ze siedzisz dobrze w temacie.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Internet Aero2 - dyskusje, opinie, nowości

Postautor: kris68 » poniedziałek, 11 marca 2013, 03:43


MisiekCB
Częsty gość
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 20:24
Kontaktowanie:

Re: Internet Aero2 - dyskusje, opinie, nowości

Postautor: MisiekCB » sobota, 18 maja 2013, 18:07

Odświeżę temat. Mam pytanie czy może ktoś testował zasięg Aero2 w Targowisku , bo bym kupił taki zestaw rodzicom do przeglądania neta.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość