Przerobienie , wgranie softu XBOX 360 gdzie w bochni???

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Przerobienie , wgranie softu XBOX 360 gdzie w bochni???

Postautor: ramuh » piątek, 4 listopada 2011, 21:39

no tak kris... ale do brzeska czy do wieliczki jeden pieron :) 10 km dalej , a jednak lepiej widziec jak koles na twoich oczach flashuje konsole i odrazu widzisz czy dziala czy nie , no i ten z aukcji o ktorym pisze flashuje za 20 i za 30 zl.,wiec 30 lub 20 taniej niz w brzesku , no i na miejscu przy tobie... A skoro wystawia aukcje i decyduje sie na flashowanie przy tobie to chyba glupi ni jest i potrafi to zrobic mimo swojego mlodego wieku :P:p :) a znam go z http://www.xboxforum.pl jako bardzo aktywnego czlonka tego forum....
Co do przerobki samemu to tez bym sam probowal ale nie mam stacjonarnego komputera, oraz mialem podmieniany naped wczesniej i moglbym miec problemu z wgraniem flasha samemu ..



kris tu masz link jak tamtego nie widzisz http://allegro.pl/flash-xbox-360-krakow ... 53689.html

kuba jak juz bedziesz mial konsole po flashu z brzeska to napisz co i jak ..ok..ile cie kosztowalo i czy chodza ci wszystkie pozycje ( stare,nowe oraz XGD3)

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Przerobienie , wgranie softu XBOX 360 gdzie w bochni???

Postautor: kris68 » sobota, 5 listopada 2011, 06:34

ramuh jako ze ostatnio jestem pozytywnie nastawiony do swiata to sie z Toba zgadzam tylko w sumie mam miłe doswiadczenia z Brzeska gosc potrafił doradzic, wytlumaczyc po prostu wzbudził moje zaufanie stad moje podejscie. Wiesz czasem gdzies wejdziesz ktos warknie na Ciebie i masz ochote wyjsc a tu przynajmniej mnie nic takiego nie spotkalo - gosc usmiechniety - odniosłem wrazenie ze lubi to co robi - a dla mnie to w tym wszystkim najwazniejsze. Widzisz glupie porownanie ale to jest tak - nie zwiazane z konsola zadna - kupiłem w Playu modem z zestawem startowym za 200 zl prawie i po tygodniu go trafił szlag. Facio w sklepie na poczatku nie byl przekonany czy przyjac - potem czekałem 3 tygodnie bo ponoc modem byl w Warszawie i czekał na cześci - a na koncu w papierach okazało sie ze te 3 tygodnie lezał w Tarnowie prawdopodobnie nie ruszony. I wrocił z napisem modem sprawny - przyjezdzam do domu szczesliwy dalej oadaka - wkurzylem sie - znalazle forum _bez kabli - chlopaki mi wytlumaczyli co i jak i teraz mam wgrany do modemu nowszy firmware od playowskiego z tym ze blueconnect - ale wreszcie go wykrywa i co najwazniejsze dziala.

Ale wiesz do czego zmierzam - modem wrocil tak polepiony i z odbijanymi paluchami ze bylo widac linie papilarne - gosc cos tlustego musial żrec jak go ogladal bo sie go pronto nie moglem doczyscic. A serwis firmowy i mi na zwrucona uwage odpisali ze pracuja na matach i w rekawiczkach antyelektrostatycznych - śmiech na sali normalnie.

A co do probowania samemu mozna tyle ze jest to troche wiecej warte niz glupi modem i bys robil pierwszy raz a jak gosc sie tym zajmuje juz od dluzszej chwili ma praktyke i co najważniejsze wyrobiona renome - ludzie go sobie chwala. Kuba faktycznie jak przywieziesz konsole z Brzeska napisz czy wszystko lata jak powinno ale sadze dalej ze bedziesz zadowolony. Pozdrawiam.

P.S. teraz doczytalem że gosc z Wieliczki robi to przy tobie - no fakt to dylemat - bo jak tak to musi sie na tym znac zeby nie uwalic sprzetu. kubbaszew masz dylemat czy jechac do Wieliczki i poczekac chwile no i kasa mniejsza czy Brzesko. W sumie trudno cos doradzac ale na pewno wybierzesz dobrze wierze w ciebie :D . Jak juz zrobisz to napisz jak poszlo bo jestem ciekaw bardzo. No i jak piszesz facet udziela sie aktywnie na forum - to tez wazne bo tacy ludzie naprawde duzo wiedza - wiecej od tych co tylko siedza w punkcie i klepia. Kuba ale dalismy Ci zgryza :D . Moze za radą ramucha jednak ta Wieliczka - jedziesz raz, placisz mniej, robi przy tobie, no i tez zna sie na tym - sam zdecyduj.

ramuh
Bardzo towarzyski
Posty: 496
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:39
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Re: Przerobienie , wgranie softu XBOX 360 gdzie w bochni???

Postautor: ramuh » piątek, 11 listopada 2011, 17:13

kuba podeslij mi na priw swoj numer gg ... mam pare pytan odnosnie twojej przerobki w brzesku itp itd..i ewentualni iso gier

-- Pt lis 11, 2011 17:13 --

A wiec tak :)
Odwiedzilem goscia kolo wieliczki o ktorym pisalem ,
rowne 30km z mojego do jego domu, skasowal 30 zl za sciagniecie klucza i wgranie LT 2.0 + najnowszy dashboard, zrobil wszystko przy mnie w okolo 15 minut , sprawdzilem 5 swoich starych gier przy nim i wszystko dziala + sprawdzil przy mnie wszystkie nowe pozycje jakie mial nagrane w XGD3 , wytlumaczyl mi wszystko co potrzebowalem odnosnie zabezpieczen.
Wlasnie odpalilem COD MW 3 i zabieram sie do zabawy :D .

Gosc ma warsztat w domu i zna sie swietnie na tym co robi bo co chwile ktos dzwonil pytac o termin przerobienia konsoli....

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości