Stream - ceny internetu i telewizji

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
gregoryhouse
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 19 sierpnia 2011, 10:03
Kontaktowanie:

Stream - ceny internetu i telewizji

Postautor: gregoryhouse » piątek, 26 sierpnia 2011, 13:35

Długo się zastanawialem nad wyborem operatora ale mój wybór padł na Stream Communications .
Jak się okazuje jak wykupiłem pakiet z tv cyfrowa płacę 90 zł - za telewizje 60 i za internet 30 zł - internet 10 mb/s upload co prawda mały 1 mb/s ale i tak wystarcza . Przy tym co nadają na dawny Igloonet łacznie z Karmelkiem ze sie nie da dodzwonic wybór był tylko jeden.

Pan Kolarz przyszedł załozył gniazdko - popodłączał wszystko i skonfigurowal i tak telewizja kablowa jak i internet smiga kosmicznie. Mogę z czystym sumieniem zarekomendować Pana Kolarza zakłada szybko , bezproblemowo , za instalacje nic się nie płaci , wszystko wytłumaczy i mam jego numer komórki - w razie awarii mam dzwonic ale mowił mi ze ta sie nie wydarzyła od pół roku prawie.

Modemy maja Cisco wiec raczej dobra firma nic sie nie grzeje i tylko pochwalic - bo wiem że na początku modemy wysiadały ale to była Motorola a z Cisco takich problemów nie ma.

Dla studentów jest zniżka więc to się też opłaca. Nie ma co szukać Multimeti czy jak sie to nazywa, Neti czy Neostrady i tak mają wieczne problemy i nigdy nie dostarczą sygnału jaki jest obiecany bo tłumaczą że stare kable.

Pozdrawiam i jednocześnie jako nowy witam sie na forum.

-- wtorek, 23 sierpnia 2011, 16:08 --

Dla wszystkich którzy maja problem z podłączeniem routera do modemu kablowego Cisco 2100 Cable Modem - obecnie dawanego przy instalacji internetu oto sposób :


na początek przywróć ustawienia fabryczne, z tyłu routera jest dziurka reset(jest w niej przycisk), wyciągnij zasilanie routera, wciśnij igłą lub czymś długim ostrym przycisk w dziurce i trzymając wciśnięty włącz zasilanie, trzymaj wciśnięty na zasilaniu przez 30sekund i puść przycisk

najważniejsze aby połączyć kompa z routerem, musi sam sobie pobrać adres sieciowy,podłącz tylko kabel do portu LAN i do kompa i poczekaj aż pobierze ip
potem wejdź start>uruchom>wpisz cmd i enter>w konsoli wpisz ping 192.168.1.1

jak będzie odpowiedź to można przejść do konfiguracji
wchodzisz na stronę 192.168.1.1 hasło i login admin
po lewej stronie wybierasz zakładkę Network>wan i wybierasz connection type:Dynamic IP i dajesz save
potem zakładka network>MAC clone klikasz na Clone MAC Address i dajesz save

teraz wepnij kabel "z internetem" do portu WAN

wyłącz i włącz router (wyjmując wtyczkę z prądu na 5 sek)

Po wykonaniu tych czynności wystarczy bez żadnego ustawiania routera podłączyć potrzebne urzdzenia .

-- wtorek, 23 sierpnia 2011, 16:58 --



-- piątek, 26 sierpnia 2011, 14:35 --

Po moim mailu do odpowiedniego działu okazało się , że w godzinach 00.00 - 12.00 , usługa StreamNet 10240 jest podwajana.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości