Internet Multimedia Bochnia | dostęp do EURO

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Internet Multimedia Bochnia | dostęp do EURO

Postautor: forra » wtorek, 21 czerwca 2016, 08:49

Witam,

Temat wałkowany parę razy w przeszłości, ale ponieważ jestem po rozmowie z konsultantem Multimediów, informuję że : w Bochni jest dostępna szybkość 60mbit. Do tej pory było 12max, więc proszę o opinie czy ktoś ma już wyższą prędkość i jak się sprawuje.

Dodatkowo uzyskałem informację, że w razie przedłużenia umowy (na 2 lata- nie ma mżliwości przedłużenia na rok żeby dostać EURO 2016 gratis) 60mbit + SuperBox - 99zł, dostęp do EURO za 0zł.
Druga opcja to 30mbit+SuperBox+pakiet FanSport też za 99zł.

Proszę o opinię posiadaczy Multimedia z intenetem powyżej 12 mbit. I czy ktoś dostał to Euro za przedłużenie umowy ?

-- Wt cze 21, 2016 7:49 --

Ponieważ wdrożyłem temat w życie podzielę się kilkoma spostrzeżeniami.

W BOK w Brzesku nie jest możliwe przedłużenie umowy kończącej się > 3 miesiące od dziś. Moja wygasała 31.10 więc musiałem przedłużać przez infolinię.
Na infolinii proponują dodatkowe pakiety, cuda na kiju, zupełnie nie potrzebne. Dopiero po kategorycznym zażądaniu możliwości negocjacji umowy, zostałem przełączony do "linii wyższej"
gdzie po wysłuchaniu moich żali (długoletni klient) konsultantka zaproponowała mi ofertę : SuperBox + internet 30 mbit za 85zł. Oferta sensowna (do tej pory SuperBox+12mbit za 79). Oczywiście EURO gratis (włączone tego samego dnia). Internet powyżej 12mbit wymaga wymiany routera multimedii, monter przyjeżdża za kilka dni i wymienia darmowo. Podwyższenie prędkości wchodzi w życie od 1 dnia kolejnego miesiąca czyli 1 lipca w moim przypadku.

mrhali
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2016, 19:27
Kontaktowanie:

Re: Internet Multimedia Bochnia | dostęp do EURO

Postautor: mrhali » poniedziałek, 18 lipca 2016, 19:31

Podpisaliśmy umowę ponad 10 lat temu. Po czy stwierdziliśmy że multimedia w huja wali i zrezygnowaliśmy z umowy bo za 1.2 mb kazano nam płacić 70 zł. Z play mamy 39mb + telefon stacjonarny za 80zł. Wiec daliśmy rezygnacje do multimedi w zamian za to do staliśmy. Kazali nam zapłacić za router który ma 10 lat 250 zł który był na usb i tpsa dawała go za 1 zł. Powodzenia z multimedią robi co może aby wyzyskać klienta.

Awatar użytkownika
forra
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 19:41
Kontaktowanie:

Re: Internet Multimedia Bochnia | dostęp do EURO

Postautor: forra » środa, 6 czerwca 2018, 07:49

2 lata minęły, umowa miała się ku końcowi więc postanowiłem sprawdzić co dziś można z Multimedii wyciągnąć, nie ukrywam, że nie chciałem nowych kabli ciągnąć z Orange, mimo że zakablowali nasz blok na NPDL. Może moja opowieść komuś pomoże coś wskórać, ugrać więcej niż się wydaje że można. W Multimedii zaszła jedna istotna zmiana - zarówno internet jak i tv mają teraz miesięczny okres wypowiedzenia (dawniej było 3 i 1 )

Po kolei, umowa wygasa mi 30 czerwca, więc do końca maja trzeba było załatwić przedłużenie lub wypowiedzenie. Obecnie mam 30mbit + Superbox za 85zł. Pojechałem więc do Brzeska, tam próbowałem wynegocjować podwyższenie pakietu z 30mbit na 60 mbit i tv z superbox do maxbox. Oczywiście dali mi to ale za 20zł więcej czyli 105zł. Przy czym "czarna" Pani o której już wiele tu pisaliśmy, szczerze przyznała że u niej wiele nie osiągnę, bo mają ograniczenia, najlepiej złożyć rezygnację i czekać na telefon z centrali. Tak też zrobiłem - druk wypowiedzenia dostępny jest w BOK Brzesko, ja też gdzieś mam skan, jakby ktoś potrzebował. Druk prosty i logiczny, można złożyć w dowolnym momencie ze skutkiem na dzień końca umowy. Nie przyjmują własnoręcznych wypocin. Druk wypełniłem i wysłałem na adres Multimedii w Gdyni. Wypowiedzenie musi dotrzeć do końca przedostatniego miesiąca umowy - liczy się data wpływu a nie stempla. W moim wypadku dotarło ostatniego maja więc idealnie na pełny miesiąc przed końcem umowy.

Wczoraj czyli po 4 dniach zadzwoniła konsultantka z DUK-u (dział utrzymania klienta) i z zupełnie innym nastawieniem i propozycjami niż dotychczas konsultanci z infolinii (nękali mnie cały maj, proponując w zasadzie to co w Brzesku czyli podwyżkę).
Pani z DUK-u - miła gadka o tym jak im przykro że chcę odejść i czy mogliby coś mi zaoferować żeby przekonać do zostania. Trzeba więc być przygotowanym i mieć rozpisane co się chce i za ile.
Rzuciłem więc internetem z 30->60mbit, telewizją z superboxa->maxbox i usługą multiscreen (oglądanie większości stacji z tv w aplikacji na telefonach i tabletach) i pozostaniem przy aktualnej opłacie 85zł. Pani przeklikała i z radością obwieściła że może mi nawet dać jeszcze pakiet Sport Prestige i HD oraz obniżyć kwotę za to wszystko do 75zł. Umowa na rok. Ugrałem więcej niż początkowo zamierzałem i jeszcze zeszli z ceny.
Oczywiście potem podsumowanie rozmowy i oferta do zatwierdzenia na mejla.
W skrócie z 30mbit i superboxa za 85zł od 1 lipca będę miał 60mbit, MaxBox+pakiet SportPrestige (Formuła 1, pełna Liga Mistrzów)+pakiet HD + multiscreen za 75zł (w tym moduł CAM, bez dekodera i drugiego pilota).

Wydaje się że to jedyna ścieżka żeby coś ugrać, w Brzesku nie ma siły. Trzeba wysłać wypowiedzenie i wtedy inaczej się rozmawia. Na forum satkuriera są osoby które za 99zł wynegocjowały jeszcze w dodatku Canal+, Cinemaxa, HBO w pakiecie. Jak ktoś potrzebuje może walczyć, widać że się da. W razie pytań walcie tu w temacie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości