Strony WWW

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Kamil80
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 09:13
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Kamil80 » piątek, 16 października 2015, 09:17

Strona stroną, ale myśle, że również przydałoby się, żeby cię ludzie mogli znaleźć w internecie to uprzedzam twoje poszukiwania i polecę skuteczną firmę do spraw pozycjonowania :

WiktorZ
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2015, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: WiktorZ » poniedziałek, 2 listopada 2015, 15:53

A nie lepiej wpisać w Google:
projektowanie stron Nowy Sącz
albo
projektowanie stron Bochnia
żeby znaleźć taką firmę. Prościej i szybciej :).

rumcus
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 4 listopada 2015, 15:48
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: rumcus » środa, 4 listopada 2015, 17:54

Najlepiej korzystać z wyszukiwarki internetowej, wtedy znajdzie się najbardziej trafne strony www.

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:28

Chyba każdy z nas wie jednak jak wyszukiwać w google. Czasami jednak chodzi o to czy strona, którą znajdziemy jest wartościowa.

WiktorZ
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2015, 14:58
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: WiktorZ » wtorek, 10 listopada 2015, 12:40


szanse
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2015, 12:44
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: szanse » środa, 2 grudnia 2015, 13:10

Strona stronie nierówna. Nietrudno znaleźć firmę, która podejmie się wykonania nam strony ale żeby była ładna i funkcjonalna tutaj nie jest to takie proste. Poza tym to są duże koszty, więc trzeba to przemyśleć średnio rzędu kilku tysięcy...

basia97
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: basia97 » piątek, 4 grudnia 2015, 10:13

Jeżeli chodzi o to mogę polecić firmę Design-Pro, która zajmuje się kompleksową obsługą klienta od projektu strony, sklepu internetowego i pozycjonowania :)

riko12
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 stycznia 2016, 19:09
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: riko12 » niedziela, 24 stycznia 2016, 09:01

W tym roku standardem już jest, że strona musi być responsywna. Widzą o tym wszyscy, którzy zajmują się tworzeniem takich stron.

Okocimski
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 21 czerwca 2016, 09:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Strony WWW

Postautor: Okocimski » wtorek, 21 czerwca 2016, 10:06

Zamawianie usługi projektowania w firmie profesjonalnej to jedno, a jej jakość to drugie. Musisz mieć z reguły jakieś pojęcie o tym że wygląd strony to tylko jeden z elementów strony. Bardzo ważny jest jej kod źródłowy. Jego poprawność sprawia że taką stronę bardziej lubią wyszukiwarki a tym samym taka strona jest wyżej w wynikach wyszukiwania. Sporo ciekawych informacji można przeczytać na portalu Alterweb. Właściwie każda osoba, która odpowiada w firmie za stronę www powinna przeczytać dział "marketingowy":

basia97
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 10 listopada 2015, 12:53
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: basia97 » piątek, 23 września 2016, 15:43

Ja polecam http://www.integris.pl/pl/microsoft-dyn ... ,1297.html w tej firmie zajmują się też profesjonalnymi systemami CRM dla dużych i mniejszych firm! :)

Petunia
Przechodzień
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 19:52
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Petunia » środa, 19 października 2016, 15:16

Prowadzę sklep internetowy i zastanawiam się nad audytem, by zwiększyć zainteresowanie i oczywiście sprzedaż. Z polecenia otrzymałam namiar na strategia i tu mam pytanie do Was. Czy ktoś może korzystał z tego typu rozwiązań i może powiedzieć jak to wygląda w praktyce?

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: tomekwolski » piątek, 25 listopada 2016, 12:58

Jeśli chodzi o kwestie pozycjonowania to ja większość takich usług zlecam na zewnątrz, firmom, które się tym specjalizują. Najlepiej mi się współpracuje z agencją Silneo: http://www.silneo.pl/pozycjonowanie-stron
I tą agencje zdecydowanie polecam :)

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: tomekwolski » środa, 8 lutego 2017, 13:15

W kwestii stron internetowych to osobiście mogę polecić tą agencję: https://icube.pl/strony-internetowe
Wystarczy zresztą, że spojrzycie na ich realizację :) Robią genialne strony www.

Waldemar
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 08:50
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Waldemar » czwartek, 15 listopada 2018, 09:12

Pozycjonowanie lokalne, ogólne (globalne), pozycjonowanie w mapach GOOGLE i wyszukiwarce.
https://chlipalski.pl

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: boddekk » poniedziałek, 23 sierpnia 2021, 14:51

W przypadku mojego biznesu staram się szukać rozwiązań, które pomogą mi w rozwoju i sprzedaży. Zacząłem korzystać z usług https://push-ad.com/blog/jak-rozwinac-m ... -poradnik/ i jestem bardzo zadowolony, pomagają mi dostosować działania marketingowe do klientów na rynku.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości