Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Pv66
Bardzo towarzyski
Posty: 287
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2008, 17:39
Kontaktowanie:

Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: Pv66 » środa, 24 lutego 2016, 11:16

Witam jak w temacie. Szukam telefonu z aparatem, który robi zdjęcia na wysokim poziomie.

Tylko który wybrać? Obecnie mam xperia J i robi zdjęcia wyraźne aczkolwiek są tak jakby "za mgłą". Czasami też ma problem z ostrością i muszę zasłaniać obiektywik i dopiero strzelać shota.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: kris68 » czwartek, 25 lutego 2016, 05:43

Proponuje Ci HUawei P8 lub P8Lite. Oba robia bardzo dobrej jakosci zdjecia tak swietnie fimuje. Do zdjęc nie ma sie co przyczepić naświetlenie jak i ostrosc dobra - oczywiscie w sprzyjających warunkach bo jeżeli są tragiczne warunki to wiadomo że zdjęcia wyjda kijowe. Bawie sie już stockowym aparatem 3 miesiac i nie ma sie do czego przyczepić. Jest to najlepszy smatfon w cenie około tysiąca zlotych.Z tylu 13 MPIX z PRZODU 5 MEGAPIXELI. Wiadomo że są aparaty z większą ilością pikseli ale kosztuja grubo ponad 1000 zł. Z tyłu mam aluminiowa obudowę ktora absolutnie nie przeszkadza w wi-fi jak i w normalnym odbiorze.Szklo to : 3MK SZKŁO HARTOWANE HARD GLASS HUAWEI P8 LITE / P8
adres : http://allegro.pl/3mk-szklo-hartowane-h ... 15789.html , potaniało bo ja płaciłem 39,90 a teraz kosztuje 19, 90 zł. Dzieki temu przednia szyba jest nie do rozbicia a tyl chroni Aluminium w kolorze zlotym.Producent Huawei myśli o swoich klientach i do tego czasu byl Android 5 ale teraz używam wersji Android 6 bo bylem jednym ze 100 betatesterow i mam wersje beta - poprawiona( finalna) ma sie ukazac pod koniec lutego. Telefon dostalem za darmo za przejscie z Mixa na abonament w PLUsie.Place 59,90 zlotych ale mam bezplatne rozmowy do wszystkich sieci komorkowych jak i stacjonarnych - oczywiscie sms-y i mms-y też bezplatne dzieki temu nie udało sie przekroczć limitu bo takiego nie ma. Aha mam jeszcze 120 minut w roamingu. Uważam że jak zakupisz ten telefon bedziesz mega zadowolony bo mozesz zdebrandowac telefon ( usunac wszystkie wstawki oeratora) , zrobic, roota i wreszcie instalować wszelkie firmware ktore sie pojawiaja.Tak ze z przekonaniem polecam Ci telefon HUAWEI P8 Lite.Aha obudowę z aluminion kupilem w Amazon.de - paczka szla doslownie 3 dni i wszystkie kolory są dostepne. Koszt 4,9 Euro czyli kolo 20 zlotych. Telefon jest LTE ma pełne pokrycie Bochni dodatkowo mozesz zainstalowac kartę pamięci do 64 gigabajtow lub - bo telefon jest Dual-SIM zainstalowac dwa rożne numery.Telefon ma tylko limit na przesyl danych to jest 5 GB ale jeszcze nie udalo mi sie pokonac moze tego pakietu ale to tez dlatego że mam komputer z LTE i tam limit 50 GB.

Pozdrawiam Krzysiek.

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: belzebub » czwartek, 25 lutego 2016, 08:12

Jak wyżej. smiało polecam huawei p8 jesli chodzi o zdjecie bo o to pytasz ,no i oczywiście ogólnie tel jest bardzo dobry jak za swoja cene

kamilos678
Przechodzień
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 18:02
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: kamilos678 » piątek, 29 kwietnia 2016, 22:49

iphone 6 :d

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: luksus » wtorek, 3 maja 2016, 11:01

Ajfon, chociaż sam posiadam Note4 i narzekać nie mogę.

Ruski
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 12:23
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: Ruski » środa, 4 maja 2016, 14:44

Posiadam P8 lite i nie robi wcale super zdj ;)

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: kris68 » czwartek, 5 maja 2016, 18:15

@Ruski przestan wciskac farmazony - jak go odpowiednio ustawisz zdjecia wychodza bardzo ładnie na tej 13 Mpix matrycy. Trzeba po prostu umieć robić zdjęcia - a jak ci nie pasuje kup lustrzanke.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: Champi » czwartek, 5 maja 2016, 18:30

Ja bym spróbował z LG G5.
Sam go nie mam ale słyszałem ze telefony LG z seri L maja dobre aparaty fotograficzne.

sylwucha21
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: wtorek, 20 września 2016, 14:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: sylwucha21 » czwartek, 22 września 2016, 12:38

wszystkie xperie mają świetne aparaty - najlepiej wybierać z tych "flagowych" czyli z serii Z

--

MarekN
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 26 września 2016, 09:17
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: MarekN » poniedziałek, 26 września 2016, 10:39

Polecam Samsung J7
On ma 13 MP

aragz
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 10:24
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: aragz » środa, 16 listopada 2016, 10:27

Jeżeli smartfon ma być do 1000 zł to moim zdaniem najlepiej sprawdził się Huwawei P8 lub jeszcze lepiej P9 Lite. No chyba że ktoś ma większe fundusze i pozwoli sobie na zakup P9'ki z podwójnym obiektywem - bajka!

Beti82
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 17:02
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: Beti82 » czwartek, 15 grudnia 2016, 07:55

Ja mam p8 lite i aparat jest nawet niezły. Ostatnio na electro.pl przeglądałam te p9 i jeśli będe zmieniała to na pewno go wybiorę.

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Jaki smarfon polecacie z b dobrym aparatem do zdjęć?

Postautor: kris68 » czwartek, 15 grudnia 2016, 10:57

P8 Lite jest bardzo dobrym smartfonem do robienia zdjec i powstaje na niego mnóstwo custom romów które dodaja różne udogodnienia których normalny telefon nie ma. P 9 nie jest tak popularny.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość