Swiatłowod BestConnect bloki...?

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
ajajaj
Częsty gość
Posty: 94
Rejestracja: niedziela, 15 maja 2011, 08:00
Kontaktowanie:

Re: Swiatłowod BestConnect bloki...?

Postautor: ajajaj » wtorek, 24 lutego 2015, 05:57

Witam, mam internet z best connect 30mb i jak na razie od kiedy mam problemów z ich strony nie mam. a co do awaryjności to przy pracach na przebudowie torów czasami ale ostatnio nie był zerwany światłowód główny,ale szybko to było naprawione.

Awatar użytkownika
Lazycat
Częsty gość
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2015, 09:51
Kontaktowanie:

Re: Swiatłowod BestConnect bloki...?

Postautor: Lazycat » czwartek, 12 marca 2015, 19:33

A kto poza wspomnianą firmą dostarcza w Bochni internet? Powiedzmy że nie szukam oferty najtańszej, ale takiej przy której nie straszny będzie mi wieczorny szczyt i spokojnie obejrzę jakiś stream.

BzC
Częsty gość
Posty: 52
Rejestracja: środa, 25 października 2006, 20:36
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Swiatłowod BestConnect bloki...?

Postautor: BzC » czwartek, 12 marca 2015, 20:52

bierz DSL dla firm z orange/tpsa ma priorytet nad neostrada i innymi "wynalazkami" co lataja po kablach tpsa, serwis w 24h masz zawsze naprawione, masz infolinie dla dsl, a tam sie juz goscie znaja. sam mam juz z 10lat i jestem bardzo zadowolony ;=)

Arkadiusz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 10 lipca 2015, 03:32
Kontaktowanie:

Re: Swiatłowod BestConnect bloki...?

Postautor: Arkadiusz » piątek, 10 lipca 2015, 03:36

kiedy inernet światłowodowy będzie dostępny dla szerszego grona odbiorców? Np. na ulicy Proszowskiej?

Awatar użytkownika
kris68
Bardzo towarzyski
Posty: 414
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2005, 16:36
Lokalizacja: Tam gdzie słońce nie sięga ....Sigma Centauri
Kontaktowanie:

Re: Swiatłowod BestConnect bloki...?

Postautor: kris68 » piątek, 10 lipca 2015, 07:58

Arkadiusz zanim tam dojda to chwila czasu minie no ale nie ma to jak swiatlowod - choc ja mam neta z kablowki na Niepodległosci - z Multimedii - net plus tv i wszystko hula - co prawda tylko 12 mb ale uwierz to naprawde wystarcza, grunt ze nie ma awarii ktore przedtem byly a co do predkosci to zrobilem dzisiaj testy - idzie 1,4 Mb/s - film 1,79 GB w 15 minut wiec chyba nie jest zle - przedtem szalałem na punkcie predkosci ale nie ma co przeplacac i tak sie sciagnie zeby tylko byl net bezawaryjny. Pozdrawiam.

Arkadiusz
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 10 lipca 2015, 03:32
Kontaktowanie:

Re: Swiatłowod BestConnect bloki...?

Postautor: Arkadiusz » piątek, 10 lipca 2015, 13:50

@kris68

Mój net to około 15Mb download i 1 Mb upload. Potrzebuję zdecydowanie do pracy po nagraniu wideo / zrobieniu zdjęć większego upload'u. Niestety kable nie pozwalają na szybsze łącze.

Jest na pewno lepiej bo kiedyś mieliśmy dostęp do maks 2Mb łącz, jednak jest ogromny niedosyt, że płacę tyle samo za net co osoby co mają 5x szybszy net.

Czasy się zmieniają i oferują w coraz to większej ilości miejsc szybki fiber net, a u nas linia nie było modernizowana chyba od samego początku.

Przydałby się net minimum 60Mb/s 10Mb upload.

Pozdrawiam!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości