T-mobile - oferta JUMP ma ktos?

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cod
Bardzo towarzyski
Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 18:28
Kontaktowanie:

T-mobile - oferta JUMP ma ktos?

Postautor: cod » niedziela, 1 lutego 2015, 16:38

Witam. czy ma ktoś oferte Jump w Tmobile??

Zastanawiam się nad ferta JUMP S ( chce przejść z play) ponieważ ta oferta jest prawie idealna. Mam pytanie o internet gdzie jest 500mb limitu danych , czy po zuzyciu 500mb (internet przestaje działać) czy już nie ma internetu jesli sami nie dokupimy pakietu czy operator automatycznie dolicza nam dodatkowy pakiet za 10 zł czy może jest jakiś inny kruczek i np włącza się płatna opcja ( bezpieczny internet)

Na ile starczy 500mb w smartfonie siedzac np 2h dziennie.( tylko strony www ) bez youtuba, facee, radia, nawigacji itp itd.

-- niedziela, 1 lutego 2015, 17:38 --

A o co chodzi z tymi ratami ?? każdy pisze inaczej w necie. A w BOK to wiadomo że mówią to co im ślina na język poda. Raty za tel sa wliczone w abo i nie podnosza jego wysokości czy jednak abo. to abo. a raty oddzielnie jakieś naliczają

Awatar użytkownika
RafalOg7uiOL
Częsty gość
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 26 września 2009, 17:28
Kontaktowanie:

Re: T-mobile - oferta JUMP ma ktos?

Postautor: RafalOg7uiOL » niedziela, 15 lutego 2015, 18:15

Hello.
Ja mam Jump S , ale niestety nie korzystam z netu w tej taryfie , mam drugi oddzielny numer w taryfie data. I nawet mnie wkurza , że 10 zł za te 500 Mb muszę płacić. Wtrącam się z innego powodu - nie jest dobrze z zasięgiem LTE , w zasadzie go nie ma. Na tym polu Plus w Bochni lepszy. Warto moim zdaniem sprawdzić ofertę Virgin Mobile - przy przenoszeniu numeru za 49 zł dostaje się nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich oraz 10 Gb ..... Ponadto jako wirtualny operator działają na nadajnikach i T-Mobile i Play co zwiększa pewnie szansę na zasięg LTE.
Pozdrawiam

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość