Internetia Niepodleglosci - opinie

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
sjf123
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 09:38
Kontaktowanie:

Internetia Niepodleglosci - opinie

Postautor: sjf123 » czwartek, 13 listopada 2014, 18:00

Czeka mnie zmiana dostawcy Internetu. Myślałem nad Internetią, bo oferują prędkość do 25Mb/s na os. Niepodległości.
Jakie Wy macie opinie nt tej firmy. Ewentualnie jakie inne alternatywy polecacie?

luksus
Bardzo towarzyski
Posty: 254
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 13:04
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Internetia Niepodleglosci - opinie

Postautor: luksus » sobota, 15 listopada 2014, 04:24

Sam korzystam z ich usług i na chwilę obecną jeżeli zależy Ci na szybkim łączu, zewnętrznym IP oraz dobrym uploadzie to nie znajdziesz lepszej opcji.

leonidas
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: środa, 4 maja 2011, 23:54
Kontaktowanie:

Re: Internetia Niepodleglosci - opinie

Postautor: leonidas » poniedziałek, 24 listopada 2014, 11:08

tu jest kontakt do opiekuna lokalizacji tel.883 334 073 z nim wszystko załatwisz.Ja wziąłem jeszcze TV maja ciekawą oferte

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości