best connect internet ..ma ktos?? opinie

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Champi » piątek, 26 września 2014, 18:52


bestconnect
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: sobota, 11 lutego 2012, 12:29
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: bestconnect » sobota, 27 września 2014, 12:30

witam.

Obecnie startujemy z nową ofertą dla mieszkańców powiatu bocheńskiego

6 Mbit/s download, 1 Mbit/s upload - 49 zł
10 Mbit/s download, 1 Mbit/s upload - 54 zł
15 Mbit/s download, 2 Mbit/s upload - 64 zł
20 Mbit/s download, 2 Mbit/s upload - 79 zł

Jak widać - prędkość wysyłania danych została podniesiona znacznie. Dzięki temu wysyłanie maili z dużym załącznikiem nie będzie sprawiać większego problemu.

Oferta ograniczona możliwościami technicznymi. Na chwile obecną miejscowość Bochnia jest pokryta zasięgiem w 95 procentach.
Szczegóły wkrótce na naszej stronie www.

Promocja nie dotyczy mieszkańców osiedli podłączonych światłowodem - w tym przypadku proponujemy pakiety o prędkościach do 100 Mbit/s.

Możemy dla Państwa przygotować ofertę specjalną, przykładowo 30Mbit/s lub więcej - proszę takie zapytanie kierować na adres mailowy: biuro@bestconnect.pl

YamiK
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 3 października 2014, 12:03
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: YamiK » piątek, 3 października 2014, 12:18

Szkoda, że powyższa reklama służy TYLKO złapaniu klienta.
Z umowy wynika, że rodzice płacą za prędkości 10Mbps/512 kbps w dzień - a oto, co mamy:



:oops:

bestconnect
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: sobota, 11 lutego 2012, 12:29
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: bestconnect » poniedziałek, 6 października 2014, 08:26

Yamik - proszę o kontakt z biurem pod numerem telefonu 606794978 lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie www - sprawdzimy gdzie jest problem.

Awatar użytkownika
yaro789
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: środa, 2 sierpnia 2006, 22:48
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: yaro789 » sobota, 18 października 2014, 16:29

Witam,

Ostatnio przedłużyłem umowę z Bestconnect, jestem ich abonentem od 2 lat.

Aktualnie mam pakiet do Ultra+ do 15 Mega* (15Mbps/1,5Mbps), czyli w dzień powinienem mieć ok 7,5 Mbps Pobierania i 750 Kbps Wysyłania.

Niestety od dłuższego czasu (ok. 2 mies.) działa jak chce, najczęściej z przerwami, czasem nawet na ok 2 godziny.

Co do prędkości to kształtują się mniej więcej tak:



Nie ma znaczenia kiedy robię test i na jakiej stronie do testowania, wynik jest zawsze podobny.

Zbieram materiał, do złożenia reklamacji i na pewno skorzystam z usług Rzecznika Praw Konsumentów.

Pozdrawiam

bestconnect
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: sobota, 11 lutego 2012, 12:29
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: bestconnect » niedziela, 19 października 2014, 17:47

Witam.

Nie wiem dlaczego ale coraz częściej otrzymujemy wpisy na to forum od użytkowników którzy mają po dwa-trzy posty (czyżby celowe działania konkurencji?)

Aby uniknąć problemów związanych z celowym działaniem osób trzecich działających na naszą niekorzyść - proszę w treści wiadomości podawać numer umowy.

Przypominam iż nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkich klientów naszej firmy przez co to klient powinien zgłosić problem (najlepiej mailowo, można również telefonicznie: codziennie między godziną 9 do 21 włącznie z weekendami)

Z praktyki lwia cześć problemów jest usuwania na bieżąco a tematy trudniejsze są analizowane na wszystkie możliwe sposoby tak aby efekt końcowy był co najmniej zadowalający.

Tomek58
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 15:12
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Tomek58 » środa, 22 października 2014, 11:01


gee33
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 1 października 2013, 16:36
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: gee33 » sobota, 25 października 2014, 01:55


bestconnect
Częsty gość
Posty: 46
Rejestracja: sobota, 11 lutego 2012, 12:29
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: bestconnect » sobota, 25 października 2014, 19:49

witam.

Z Panem/Pani gree33 mieliśmy okazję pisać we wcześniejszych postach... niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy telefonu z opisem problemu.
Nie chce mi się rozpisywać na ten temat ale jasno wynika że w/w użytkownik naszej sieci (lub po prostu znajomy szefa konkurencji) NIE CHCE ROZWIĄZAĆ problemu tylko straszy nas instytucjami które nas kontrolują.
Proszę mi powiedzieć jak mam Panu/Pani pomóc? Mam poddać się dobrowolnej egzekucji UOKiK-u tylko dla Pana/Pani satysfakcji? Osobiście sądzę że właśnie to, szanowny kliencie (lub też nie) chodzi!
Powiem jeszcze raz i wyraźnie: jeśli chce Pan/Pani 'mieć problem z głowy" proszę o maila lub telefon do naszej firmy. Podjedziemy, zobaczymy co się dzieje i odpowiednio zareagujemy.
Gdybyśmy byli firmą "molochem" to proszę mi uwierzyć - nie siedziałbym teraz na tym forum i odpisywał na Pana problemy tylko i wyłącznie dlatego że Pan/Pani ma jakieś "widzimisie".
Jak widać jest inaczej i staramy się podejść do każdego problemu indywidualnie przez co budujemy potężną bazę klientów na terenie powiatu bocheńskiego i jak na razie klientów przybywa a nie ubywa ;D

Dlatego podczas następnego postu proszę podać numer umowy (może być na priv) a efekty reklamacji OFICJALNIE przedstawie na tym forum (oczywiście jeśli będzie problem po naszej stronie do przyznam się i przeproszę) i tego samego oczekuje od Pana/Pani.

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Champi » środa, 29 października 2014, 21:00


Awatar użytkownika
Zyla
Częsty gość
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 09:40
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Zyla » poniedziałek, 3 listopada 2014, 16:49


gee33
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 1 października 2013, 16:36
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: gee33 » środa, 19 listopada 2014, 22:49

Drogi Zyla

Chciałbym MÓC skorzystać z JAKIEGOKOLWIEK - niestety, tak jak i wczoraj -BezKontakt reglamentuje mi dostęp do netu.
Ot zwyczajnie internet "znika" w różnych porach wieczornych (dziś 20, wczoraj 30 min po północy) lub nocnych. Pojawia się w okolicach 7-10 rano..
Szczęście, że są w domu komórki z pakietami neta.

Będę wdzięczny za podpowiedź dlaczego netmeter.pl w Twojej opinii jest niewiarygodny?

-- środa, 19 listopada 2014, 22:49 --

Drogi Zyla

Chciałbym MÓC skorzystać z JAKIEGOKOLWIEK - niestety, tak jak i wczoraj -BezKontakt reglamentuje mi dostęp do netu.
Ot zwyczajnie internet "znika" w różnych porach wieczornych (dziś 20, wczoraj 30 min po północy) lub nocnych. Pojawia się w okolicach 7-10 rano..
Szczęście, że są w domu komórki z pakietami neta.

Będę wdzięczny za podpowiedź dlaczego netmeter.pl w Twojej opinii jest niewiarygodny?

Awatar użytkownika
Zyla
Częsty gość
Posty: 82
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 09:40
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Zyla » czwartek, 20 listopada 2014, 14:47


mariano
Częsty gość
Posty: 61
Rejestracja: wtorek, 18 lipca 2006, 23:05
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: mariano » poniedziałek, 5 stycznia 2015, 10:36

1) Posiada ktoś i-net w blokach na św. Leonarda i mógłby pochwalić się jak w rzeczywistości wyglada transfer ? ( najlepiej w godzinach popołudniowych ).
2) Jaki modem kablowy dostarcza BC ?

Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: renowacja » sobota, 10 października 2015, 20:10

Jak obecnie sprawuje się internet bestconnect??? poprosze o opinie ( głównie osob z domów)

Pielgrzym
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 16:37
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Pielgrzym » poniedziałek, 7 grudnia 2015, 17:40

Witam,
internet z tej firmy to porażka, na początku jeszcze jako tako działał. A teraz to nie ma dnia żeby przez 24h działał normalnie. Nie mówię o ściąganiu czegokolwiek, bo i tak zaraz zacina go na chwilkę i przerywa pobieranie. o Tym trzeba zapomnieć. Ale nawet stronę facebooka czy wp, potrafi otwierać i otwierać, podałem te jako przykład bo większość je zapewne zna. Na dole zamieszczam więcej informacji, które postanowiłem zamieszczać gdzie się tylko da, aby przestrzec ludzi bo wiem jakie to jest delikatnie mówiąc denerwujące jak wiecznie nie ma internetu. I pamiętajcie o stratach jakie z tego powodu możecie ponieść, gdy potrzebujecie internetu do pracy, na studia itp. Mówię o stratach finansowych. Lepiej dać to 20-30 zł więcej i mieć normalny internet.

Ostrzegam przed firmą http://bestconnect.pl/ próbującą wciskać internet. Internet działa co drugi dzień, chociaż działa to też za dużo powiedziane. Strony ładują się strasznie długo, albo w ogóle nie chcą się załadować. Trzeba próbować po kilka razy.

Można sobie do nich dzwonić to w odpowiedzi usłyszymy "proszę wyłączyć ruter i włączyć jeszcze raz" jakby to kiedyś pomogło.

Chcąc zatrzymać klientów, oferują zwiększenie prędkości co jest równoznaczne z przedłużeniem umowy na okres kolejnych 2 lat od daty zwiększenia prędkości. Która czasem się pojawia, a przez większość czasu i tak muli niemiłosiernie.

Teraz internetu nie ma już od ponad doby, można sobie dzwonić do nich, pani sobie coś tam powie, że postarają się rozwiązać problem i na tym koniec.
Teraz posta piszę, z internetu na telefonie. Bo za ten z Bestconnectu, to się tylko płaci i dzwoni kiedy łaskawie można się spodziewać, że będzie znów "działał".

Kto się zastanawiał nad tym internetem niech odrazu rezygnuje !!!

Internet zobaczy tylko na fakturze do zapłaty. Dzisiaj łaskawie pojawił się pracownik tej firmy i na obecną chwilę mam internet, ale jak długo nie wiadomo... A nie było od piątku rano,a dzisiaj mamy poniedziałek godzina 16.

kamilo90111
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 15:27
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: kamilo90111 » wtorek, 8 grudnia 2015, 15:30

Witam. Posiada ktoś może internet z tej firmy na os. Leonarda? Bardzo prosił bym o informacje na temat internetu na tym osiedlu.

anka79
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2016, 14:40
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: anka79 » sobota, 16 stycznia 2016, 14:53

Witajcie.
Specjalnie się zarejestrowałam na forum by dodać swoją opinie ale raczej nie od strony technicznej ale szanowania klienta. Mianowicie mój brat mieszka w Brzeźnicy zakładał internet światłowodowy z firmy bestconnect w sumie ten najtańszy i za instalacje zapłacił 199 zł. Siostra mieszka w Rzezawie i co tam jest inna oferta. Abonament ten sam ale instalacja tańsza dodatkowo miesiące za symboliczną złotówkę. Fajnie że firma dzieli klientów na tych co mają wiecej płacić i mniej. Jest to dla mnie żenujące takie podejście mało profesjonalne. Tyle co z mojej strony chciałam dodać

Awatar użytkownika
belzebub
Uzależniony
Posty: 1083
Rejestracja: sobota, 15 października 2011, 15:09
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: belzebub » sobota, 16 stycznia 2016, 18:34


Mangekyou
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 18 lutego 2016, 11:23
Kontaktowanie:

Re: best connect internet ..ma ktos?? opinie

Postautor: Mangekyou » czwartek, 18 lutego 2016, 11:36

Witam Szanownych forumowiczów,

Chciałbym zasięgnąć prywatnej opinii na temat jakości usługi internetu światłowodowego, świadczonej przez firmę Blueconnect, na terenie osiedla św. Leonarda. Czy może ktoś się podzielić swoją opinią?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

PS. Jakich alternatywnych dostawców usług internetowych, ze stałym łączem, znajdę na terenie osiedla św. Leonarda?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości