Strony WWW

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
Janush
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 21 marca 2013, 09:48
Kontaktowanie:

Strony WWW

Postautor: Janush » czwartek, 21 marca 2013, 09:59

Witam.Znacie może jakąs firme która zajmuje sie projektowaniem stron www ? Przedewszystkim chodzi mi o cene i najlepiej jakby była to firma z Bochnii,ponieważ miałbym z nimi dobry kontakt.Macie jakąś godną polecenia ?

lobo
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: lobo » czwartek, 21 marca 2013, 12:30


cobra1994
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: środa, 26 sierpnia 2009, 09:33
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: cobra1994 » czwartek, 21 marca 2013, 19:38

W sumie to chodzi mi o coś takiego ,zebym sam sobie mógł edytować i zmieniać ,nie zebym musiał grzebać w kodzie bo sie na tym lekko mówiąc nie znam :) o Dm intermedia słyszałem,bo kumpel tam sobie stronke robił ,o tym smart coś słabo ,a jak z cenami ? I jaki jest czas oczekiwania na stworzenie takiej strony ?

Awatar użytkownika
smartprojects
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 17 lutego 2011, 20:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: smartprojects » piątek, 22 marca 2013, 18:52

Zatem strona będzie posiadała system CMS do łatwego zarządzania stroną. Będzie można na niej łatwo wszystko zmienić - teksty, zdjęcia, dodać podstrony w menu itd. Strona będzie posiadała edytor treści zbliżony do Worda. Możemy zaprezentować demo - prosimy o PM. Pełne zestawienie takiej strony i ceny prezentuje ten plik PDF Co do terminu realizacji - od 5 do 10 dni po zaakceptowaniu projektu graficznego.

lobo
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2011, 22:12
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: lobo » niedziela, 24 marca 2013, 19:57


Janush
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 21 marca 2013, 09:48
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Janush » czwartek, 28 marca 2013, 14:14

Z Tych firm co tutaj widze ,to chyba najtaniej ma DM Intrmedia ,190 zł to chyba nie jest taki wydatek na strone ,a nie chce też nie wiadomo ile inwestować ,robił ktoś coś u tego gościa ? Bo przydałaby mi sie opinia ,bo szkoda kase w ciemno ładować ... Tak patrząc po logach to całkiem fajne ,a jak jest z stronami WWW ?

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Posty: 140
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 12:57
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Snake » piątek, 29 marca 2013, 17:40

A ja polecę:

http://dealmedia.pl/strony.php

Wycena indywidualna, strony budowane zgodnie z życzeniem klienta, choć doradzam też rozwiązania sprawdzone z własnego doświadczenia, szczególnie jeśli chodzi o tanie pozycjonowanie stron w specyficznych branżach ;).

Kontakt świątek, piątek, czy niedziela, co potwierdzą dotychczasowi klienci.

Kitty
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: środa, 10 czerwca 2009, 09:23
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Kitty » poniedziałek, 13 maja 2013, 16:27

Jeśli chodzi o dobre ceny to znajomy robił stronę w firmie tanie kodowanie.
Mają naprawde atrakcyjne ceny bo chyba niedawno zaczeli działalność.

http://www.tanie-kodowanie.pl to ich stronka :wink:

cyberslaw
Przechodzień
Posty: 27
Rejestracja: sobota, 6 lutego 2010, 19:06
Lokalizacja: Proszówki
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: cyberslaw » sobota, 6 lipca 2013, 18:15

Ja radziłbym ci jeśli chcesz mieć pełny dostęp do treści swojej witryna, aby zarejestrować się na http://www.strefa.pl, wykupić konto z domeną i ma się full wypas dostęp do kreatorów stron, dodatkowo pełne wsparcie techniczne, tak musisz zapłacić firmie za stronę, i za serwer. Ale jeśli bardzo ci zależy to polecam NETNAVIGATORA w Bochni http://netnawigator.pl, strony tam buduje mój dobry znajomy i uwierz mi, jest świetny w te klocki, w ogóle firma rewelacyjna, mój znoimy zamówił u nich nadruki na koszulki wraz z koszulkami i wyszły świetnie.

marta84
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: środa, 31 lipca 2013, 23:42
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: marta84 » środa, 31 lipca 2013, 23:45


Everest
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: środa, 25 czerwca 2014, 18:17
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Everest » niedziela, 29 czerwca 2014, 08:40

To ja jestem takiego zdania, że przygotowanie strony internetowej można dokonać samemu, jeżeli nie będzie jakoś przesadnie skomplikowana, ot prosta wizytówka. W przypadku czegoś większego z jakimiś grafikami, animacjami itd, to już lepiej zlecić to przykładowo takiej firmie od . Na pewno mamy wówczas gwarancję, że takie zlecenie zostanie wykonane profesjonalnie, a jednak samemu człowiek poświęci tylko sporo czasu.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Bohh » środa, 30 lipca 2014, 22:12

Snake, ale akurat teraz wszystkie firmy już tak działają. Do tego nie wiem czemu autor akurat upiera się na firmę, z konkretnego miejsca, skoro żyje w świecie Online czy to się komuś podoba czy nie. Fajnie jak strona jest stworzona zgodnie z zaleceniami do późniejszego jej pozycjonowania to naprawdę ułatwia pracę innym firmą i zmniejsza wasze koszty. Samo pozycjonowanie bardzo sprawna obsługa i dobry efekt. Wiadomo, że niektóre branżę są łatwiejsze inne trudniejsze moja akurat do łatwych nie należała, a poradzili sobie świetnie.

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: kleszczyk » czwartek, 31 lipca 2014, 12:19

Zgadzam się z przedmówcą - w dobie internetu nie trzeba polegać tylko na lokalnych firmach, chyba że dbamy o rozwój biznesów lokalnych, bo tak nam podpowiada sumienie. ;-) Moim zdaniem warto poszukać w sieci, jakie firmy inni polecają, porównać różne oferty i się zdecydować. Przecież większość spraw i tak będziemy załatwiać drogą mailową bądź telefonicznie.

Sid
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 7 sierpnia 2005, 16:03
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Sid » niedziela, 3 sierpnia 2014, 19:24

SmartProjects odradzam :cry: , słaby kontakt, trzeba sie upominac

juliaw
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: środa, 17 września 2014, 09:01
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: juliaw » środa, 17 września 2014, 09:17

Mogę Ci polecić firmę. Mi projektowali stronę internetową. Wyszła bardzo ciekawa, przyciąga uwagę i jest przejrzysta. Ta ma bardzo bogatą ofertę, tworzy nawet w dwa tygodnie, a wyceny dokonuje indywidualnie, zależy o jaką stronę chodzi.

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: pinezka » piątek, 19 grudnia 2014, 11:50

Oprócz pozycjonowanie warto umieścić taką stronę na google street view. Wiem, że tego typu usługi wykonuje firma , która zresztą świetnie zna się na rzeczy, bo działa na rynku marketingu internetowego już dobre parę lat.

lolek112
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 23:37
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: lolek112 » czwartek, 2 kwietnia 2015, 09:21

moją strone projektowała firma

Piotrek88
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 1 lipca 2015, 14:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: Piotrek88 » czwartek, 23 lipca 2015, 11:05

Twoje centrum informacji

majjkaa59
Częsty gość
Posty: 31
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2015, 19:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Strony WWW

Postautor: majjkaa59 » poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 13:17

Grupa Adweb Kraków

adamkowalik
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2015, 10:24
Kontaktowanie:

Re: Strony WWW

Postautor: adamkowalik » czwartek, 20 sierpnia 2015, 10:32

A może możecie polecić jakąś firmę projektującą strony z Nowego Sącza?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości