Czy u was internet też tak muli INTERNETIA

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
renowacja
Bardzo towarzyski
Posty: 298
Rejestracja: wtorek, 16 marca 2010, 18:30
Kontaktowanie:

Czy u was internet też tak muli INTERNETIA

Postautor: renowacja » piątek, 25 lipca 2014, 18:32

Jak u was działa internet z INTERNETIA?? Posiadam radio 5ghz . zawsze działał super. 4mb download i ping srednio 15 a od miesiaca ping srednio 50 a download miedzy 1 a 2,5 mb .
Paranoja, cały czas zrywa połączenie .
Zastanawiam się czy czasem wakacje nie mają na to wpływu no ale skoro jest stałe łącze w umowie to powinno być stałe. Na info nie dałem rady się dodzwonić i odpuściłem narazie

Awatar użytkownika
Champi
Bardzo towarzyski
Posty: 477
Rejestracja: piątek, 18 stycznia 2008, 21:44
Lokalizacja: Raz tu, raz tam.
Kontaktowanie:

Re: Czy u was internet też tak muli INTERNETIA

Postautor: Champi » piątek, 26 września 2014, 18:45

Nie wiem jak jest obecnie, ale kiedyś miałem bardzo podobne problemy. Za każdym razem zgłaszałem to BOKu Internetii i za każdym razem pomagało... ale tylko na jakiś czas. Po którejś z kolei "awarii" (przez małe "a" - bo dostęp do neta miałem, ale wolny i niestabilny) i "zaprzyjaźnieniu" się z technikami, otrzymałem informację, że obecnie na terenie Bochni (i okolic) działa coraz więcej firm, które oferują Internet bezprzewodowy (przez Wi-Fi). Problem polega na tym, że pasmo jest ograniczone (niewiele ponad 10 kanałów) i zdarza się, że wielu różnych operatorów nadaje na tym samym kanale - przez co dochodzi do interferencji.
Pan technik z Internetii powiedział, że oni ze swoje strony mogą tylko zmienić kanał na inny wolny (czyt. niezajęty - o ile taki jest) lub mniej obciążony. To niestety pomoże tylko na jakiś czas, bo inni operatorzy wcześniej czy później, też przejdą na ten kanał...

Czekam aż w mojej okolicy będzie Internet dostępny po kablu (niestety z TP’sy ani z Netii nie mogę liczyć na więcej niż 2 Mbps) - najlepiej po światłowodzie. Oby to nastąpiło wcześniej niż później.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości