K2 media z Proszowic Internet Wielka Porażka

Internet, komputery, gry, multimedia, technologie, gsm itp.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nogausolny
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 9 stycznia 2014, 21:54
Kontaktowanie:

K2 media z Proszowic Internet Wielka Porażka

Postautor: nogausolny » czwartek, 9 stycznia 2014, 22:06

Cześć wszystkim
Chciałbym napisać kilka słów na temat firmy K2 media. Przeprowadziłem się do Uścia Solnego do żony chciałem mieć tam dobry Internet bo lubię sobie pograć w gry przez neta. K2 miało dobrą ofertę to wziąłem sobie od nich. Miałem mieć do 6 mega a prawie cały czas było około 2 albo mniej i strasznie zrywało jak dzwoniłem to Pan mówili że jest wszystko ok i na pewno to u mnie cos z komputerem albo ruterem. Wieczorami było w granicach 0,7 i a ping nawet 200. Wywaliłem już ruter żeby sprawdzić czy to może wina rutera ale i prosto z anteny była fatalnie około 1mega – 2mega. Na szczęście umowę udało się rozwiązać ale przyznam że po kilku telefonach. Gdyby nie teść było by bardzo kiepsko. Teraz mam Orange mobilny nie gram przez neta ale lepiej to działa niż K2 choć są limity. Tak że nie obrażając nikogo piszę ten post aby przestrzec mieszkańców Uścia Solnego K2 nie warto.
pozdrawiam

sebalp
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 19 stycznia 2013, 14:18
Kontaktowanie:

Re: K2 media z Proszowic Internet Wielka Porażka

Postautor: sebalp » piątek, 10 stycznia 2014, 22:23

Niestety jest to prawda. Też posiadałem ten internet i w rzeczywistości prędkość jest dużo niższa niż ofetuja. Czesto zrywa połączenie, a czasami poprostu go nie ma. Nie polecam.

saki
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 6 lutego 2014, 10:44
Kontaktowanie:

Re: K2 media z Proszowic Internet Wielka Porażka

Postautor: saki » czwartek, 6 lutego 2014, 10:47

tez mam od nich internet i porazka zyciowa jak mozna klientom taki kit wciskac brak profesjonalizmu i podejscia do klienta predkosci bardzo zanizane chociaz w cenniku deklaruja sie na 20mb a kazdemu 4 mb puszczaja i to nie pelne jeszcze nie polecam ale odradzam od nich internet

jelcyngrobla
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 9 lutego 2014, 20:36
Kontaktowanie:

Re: K2 media z Proszowic Internet Wielka Porażka

Postautor: jelcyngrobla » niedziela, 9 lutego 2014, 21:00

Cześć wszystkim, od kilku miesięcy męczę się z firmą K2 media, u mnie w Grobli miało działać fantastycznie chciałem sobie założyć Internet 16 Mbs za 84zł (chciałem żeby mi smart TV działało) ale podczas rozmowy z kimś z obsługi Pan mi odradził cyt. „po co panu taki szybki Internet, i tak pan tego nie wykorzysta a płacić trzeba ” po czym po dłuższej rozmowie wyszło że i tak w mojej miejscowości dostępne jest tylko do 6Mbs bo na radiu to ciężko więcej sprzedać a jak zapytałem po co 16 i 20 Mega to pan odpowiedział cyt. „żeby oferta była wypełniona”. Trochę mnie to zaskoczyło że firma nie chce sprzedać więcej ale pomyślałem że gość jest ok i nie chce mnie naciągnąć. Przyjechał monter, zrobił instalacji wszystko pięknie, umowa, antenka super, kable zapas ile chciałem bez dodatkowych opłat. Pierwszy miesiąc na Speedtestach około 5mega więc myślę sobię jest Oki. Po czym jakieś 2 miesiące mija i net działa cały czas 2-3 mega a ma być 6, firma K2 tłumaczy się że naprawiają że wina jakiś zakłóceń, ale ta śpiewka trwa już od pół roku. Smart TV działa strasznie nic nie da się oglądać cały czas przycina, o granie w gry nie wspomnę ping skacze od 50-100ms tragedia.
NIE POLECAM FIRMY K2 MEDIA, SZKODA NERWÓW

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Informatyka, multimedia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości