Zdjęcia produktów

Dla wszystkich amatorów fotografii. Dyskusje, linki, zdjęcia :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dejavu
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 16:49
Kontaktowanie:

Zdjęcia produktów

Postautor: dejavu » poniedziałek, 26 września 2011, 12:27

Przeglądałem właśnie wasze tematy /fotografów/ i nie zauważyłem aby ktokolwiek zajmował się fotografią produktów. Chodzi mi szczególnie o prawie profesjonalną :mrgreen: fotografię reklamową, prezentację różnych wyrobów, ich wyeksponowanie oraz wszelkie związane z tym informację. Mam zamiar zlecić wykonanie takiej usługi /nie ukrywam że ważnym czynnikiem będzie cena za usługę/ale chcę poznać również wcześniej podobne zdjęcia/. Nie chciałbym ponieść zbytecznych kosztów, gdy ktoś się ma zamiar dopiero uczyć.
Pzdr.

potarmoszek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: potarmoszek » poniedziałek, 26 września 2011, 14:29

O zdjęciach produktów /reklamowych/ temat nie był poruszany.
Faktycznie jest to ciekawy temat, choćby z racji postrzegania tego samego przedmiotu z różnych ujęć.
Ale to już temat dla znawców. :wink:
Bardziej ciekawe jest podejście do praw autorskich, interpretowanych różnie przez różnych wirtuozów fotografii.
Sam na allegro od dłuższego czasu prowadzę działalność, i wiem co znaczy dobre zdjęcie, a wzrost sprzedaży. Badałem blisko 1,5 roku temu możliwości miejscowych fotografów, sam miałem zamiar się tym "bawić" za pomocą Picassa, ale ze względu na brak czasu wolałem zlecać usługi na wykonanie zdjęć.
Ceny to musisz sobie wynegocjować, jedni krzykną kilka groszy za sztukę, ale faktycznie możesz dostać "sztukę", inni jak poczują kasę to spróbują Cię skubnąć. Przechodziłem to ale do czasu. Teraz mam niepisaną umowę z uczciwym wykonawcą. Gorzej że takie zlecenia to zawsze "na jutro", szybko trzeba zrobić zdjęcia i szybko wstawić na aukcje bo od tego zależy zarobek.
Chcesz to porozmawiaj, negocjuj, badaj rynek. Ja mam układ z http://www.beatus-fotografia.pl/blog/ca ... produktow/ , pytaj o Lookiego - on to dobrze robi.

Awatar użytkownika
j_zuzia
Bardzo towarzyski
Posty: 319
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 20:28
Lokalizacja: Rzezawa/Brzeźnica
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: j_zuzia » poniedziałek, 26 września 2011, 20:06

Ja juz trochu zdjęć reklamowych narobił - nawet jakiś chinczyk mi podprowadził 32sztuki etuji na iphone4 które robiłem dla znajomego http://www.ebay.co.uk/itm/ANGRY-BIRDS-I ... 4aae891ddd
Niestety jestem juz w UK
a tu przykładowe moje ogłoszenie takie na szybkiego http://brzesko-bochnia.pl/Ogloszenie/i8 ... hift-Arsat
i http://brzesko-bochnia.pl/Ogloszenie/i8 ... rmatowy-ap

Awatar użytkownika
kinatS
Stały bywalec
Posty: 167
Rejestracja: środa, 7 września 2005, 18:39
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: kinatS » niedziela, 2 października 2011, 21:51

lokalnie to fotografia reklamowa lekko leży chyba... biorąc pod uwagę świadomość ewentualnie zamawiających... a raczej najczęściej brak świadomości... niestety...
a ja kiedyś prawie z nudów takie coś popełniłem... ale już mi się nie chciało kończyć w zasadzie...


no i kiedyś tam jakaś sesja z manekinem była dla znajomego :)


podatnik
Bardzo towarzyski
Posty: 367
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2009, 13:13
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: podatnik » wtorek, 4 października 2011, 08:34


fuszet
Przechodzień
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 11:41
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: fuszet » środa, 5 października 2011, 07:20

Zdjęcia pod linkiem Oferta dla gastronomii są świetne:)
Aż zgłodniałem :)

dejavu
Przechodzień
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 24 września 2011, 16:49
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: dejavu » wtorek, 8 listopada 2011, 07:33

No cóż, rzeczywiście w Bochni i okolicach mało osób para się fotografią reklamową. A wydawało mi się że uzyskam więcej informacji na forum.
Faktycznie, to co prezentuje firma

jest profesjonalne i dobre /powiem więcej, bardzo dobre/ ale aby coś wybrać to trzeba mieć jakąś skalę odniesienia, chociażby cenowego.
Czy ktoś jeszcze w okolicach para się takową fotografią reklamową i może zaprezentować swoje osiągnięcia?

potarmoszek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 12:46
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: potarmoszek » poniedziałek, 14 listopada 2011, 09:39

To jest dobre również, i można porównać częściowo np do zdjęć KinatS`a

oraz do zdjęć Zuzia.

lolek112
Przechodzień
Posty: 30
Rejestracja: środa, 7 maja 2014, 23:37
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: lolek112 » poniedziałek, 16 marca 2015, 17:34

gdyby ktoś chcial w sklepie wstawić swoich produktów to warto do fleszduma.pl się odezwać :)

kaczen
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2016, 00:37
Kontaktowanie:

Re: Zdjęcia produktów

Postautor: kaczen » środa, 20 stycznia 2016, 00:59

Kiedyś nie było o tym słychać, ale w ostatnich latach na rynku jest coraz więcej zdjęć produktów. fotografowie poszerzają zakres świadczonych usług.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Fotografia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość