Sport i niepełnosprawność?

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
aarletaa29
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 20:15
Kontaktowanie:

Sport i niepełnosprawność?

Postautor: aarletaa29 » poniedziałek, 21 listopada 2016, 20:23

Ostatnio przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu informacji, jakie sporty mogą uprawiać osoby niepełnosprawne i znalazłam coś dla mojego kolegi. Najbardziej spodobał mu się pomysł ze sportami wodnymi. A w tym sklepie można kupić różnorodne sprzęty sportowe, a nawet te do uprawiania sportów wodnych: http://bocciasport.com/sporty-wodne.html . Poza tym mają tam suplementy diety, jak i odzież sportową. A czy Wy macie kogoś w rodzinie kto jest niepełnosprawny i chciałby uprawiać jakiś sport?

luccek599
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 20 listopada 2016, 17:15
Kontaktowanie:

Re: Sport i niepełnosprawność?

Postautor: luccek599 » czwartek, 24 listopada 2016, 13:32

Każdy sport mogą uprawiać przecież, to żaden problem.

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 500
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Sport i niepełnosprawność?

Postautor: boddekk » poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 11:42

Ja aktualnie zamierzam zacząć się odchudzać i tu moje pytanie do was. Przeczytałem w tym artykule https://www.ebrodnica.pl/aktualnosci/po ... iczna.html o diecie ketogenicznej. Wydaje mi się, ona być ciekawym rozwiązaniem i chciałem się was zapytać co wy o tym sądzicie?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości