Piłka nożna dla maluchów

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ouboudoubou
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 5 października 2015, 12:34
Kontaktowanie:

Piłka nożna dla maluchów

Postautor: Ouboudoubou » poniedziałek, 5 października 2015, 12:46

Witam.

Próbowałem znaleźć jakieś zajęcia piłki nożnej na sezon zimowy dla maluchów (3-5 lat) na terenie Bochni ale moje google -fu najwyraźniej jest za słabe.

Wiem, że w Krakowie są tego typu szkółki natomiast w miarę możliwości wolałbym uniknąć konieczności dojeżdżania z Bochni.

Ewentualnie czy jacyś rodzice organizują się i wynajmują wspólnie salę żeby maluchy mogły sobie pograć?

Pozdrawiam
Rafał

Ulame21
Bardzo towarzyski
Posty: 288
Rejestracja: sobota, 29 stycznia 2011, 20:22
Kontaktowanie:

Re: Piłka nożna dla maluchów

Postautor: Ulame21 » wtorek, 13 października 2015, 10:49

z tego co się orientuje to w weekend jakiś starszy Pan wynajmuje salę od WF-u w Gim nr. 1 i grają tam dzieciaki ale chyba trochę starsze niż 3-5 lat ale najlepiej popytać, sprawdzić bo osobiście tam nie byłem

pinezka
Stały bywalec
Posty: 153
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 15:04
Kontaktowanie:

Re: Piłka nożna dla maluchów

Postautor: pinezka » piątek, 27 listopada 2015, 10:08

Możecie też poszukać . Można tam znaleźć odpowiednie obiekty sportowe w okolicy, więc na pewno warto rzucić okiem.

sarrwwawa
Przechodzień
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 10:56
Kontaktowanie:

Re: Piłka nożna dla maluchów

Postautor: sarrwwawa » środa, 5 października 2016, 18:09

Jeśli nie możesz znaleźć takiego miejsca to może warto popytać znajomych, którzy mają dzieci w podobnym wieku i sami wynajmijcie jakąś hale i zorganizujcie zajęcia dla maluchów

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Piłka nożna dla maluchów

Postautor: Bohh » niedziela, 19 lutego 2017, 17:56

Tego jest cała masa, najlepiej spróbować popytać w klubach bo na pewno coś organizują jak byś miał możliwość podwiezienia dzieciaków do Kratowa to już w ogóle prosta sprawa. Najlepiej spróbować nawiązać kontakt na jakimś forum piłkarskim z kimś kto się tym zajmuje spróbuj sobie przez http://www.kibice.net/forum/ fakt, że jak dziecko będzie uczęszczać na zajęcia do większego klubu to wszystko będzie przeprowadzone w odpowiedni sposób i będzie dużo większa szansa na rozwój dziecka talentów.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości