Wyjazd na narty

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
spiritusmovens
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 10:43
Kontaktowanie:

Wyjazd na narty

Postautor: spiritusmovens » piątek, 3 lutego 2012, 11:01

Witam wszystkich zainteresowanych i proponuję temat jw.

Może znajdą się zainteresowane osoby, które planują wyjazdy na narty własnym samochodem i mają wolne miejsca, tak że mogłyby zabrać innych chętnych, którzy nie mają środka transportu.
Taka forma ogłoszeń - np. w dniu tym i tym wybieram się na narty do miejscowości "Y" i mam dwa miejsca wolne, chętnie kogoś zabiorę. Wyjeżdżam z miejsca "X" o godz. .... ewentualny kontakt telefoniczny do ustalenia szczegółów.
Oczywiście można się dogadać co do odpłatności za taką przysługę, itd.
Myślę, że obydwie strony na tym skorzystają. Może pomysł się przyjmie i stanie co sezonową tradycją,
w końcu jesteśmy narodem, który bardzo lubi tradycje :)

Co Wy na to ?

Kont
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 16:00
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd na narty

Postautor: Kont » niedziela, 5 lutego 2012, 12:39

W takim razie ja składam ofertę pierwszy:

W poniedziałek, tj. 6 lutego 2012 wybieram się wieczorem na narty do Laskowej.
Mam 2 miejsca wolne na tylnej kanapie (obydwa przy oknie :wink: )
Kontakt na PW - wymienimy się telefonami, pocztę sprawdzam co 2 godziny.

Wyjazd: około 16:00 z Bochni (do ustalenia).
Przyjazd do Laskowej około 17:00. Jeździmy na deskach do 21:00.
Powrót (przyjazd) do Bochni po godzinie 22:00.

Dzielimy się solidarnie kosztami paliwa, mogę podjechać po zainteresowanych z Bochni lub najbliższej okolicy, po powrocie również podwiozę pod dom.
Doradzam ciepło się ubrać, prognoza pogody: słaby śnieg, temp. powietrza -15 stopni Celsjusza :D

spiritusmovens
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 10:43
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd na narty

Postautor: spiritusmovens » poniedziałek, 6 lutego 2012, 11:05

Dokładnie coś takiego miałem na myśli.

Chętnie bym się wybrał, jednak zdecydowanie wolę jeździć rano bo stok jest super po ratrakowaniu.
Wieczorem wiadomo - jest już mocno zryty i trzeba się bardziej koncentrować na utrzymaniu się na nogach (nartach) niż czerpać przyjemność ze swobodnego, niczym nie skrępowanego opadania :)

Kont
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 16:00
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd na narty

Postautor: Kont » poniedziałek, 6 lutego 2012, 23:18

Ja lubię wyzwania :lol:
Poza tym jeżdżę czasami w godzinach porannych (wtedy zazwyczaj jestem na stoku cały dzień), jednak mam komplet pasażerów. Najbardziej brakuje mnie i mojej "życiowej wybrance" towarzystwa podczas wieczornych wypadów.
Jeśli będę miał wolne miejsca, wstawię "ofertę" tutaj.

spiritusmovens
Przechodzień
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 10:43
Kontaktowanie:

Re: Wyjazd na narty

Postautor: spiritusmovens » wtorek, 6 marca 2012, 16:56

Witam,
Jutro wybieram się do Laskowej - 9.00 - 13.00. Mogę zabrać jedną lub 2 osoby. Szybka piłka :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości