Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
cyru77
Przechodzień
Posty: 18
Rejestracja: wtorek, 30 maja 2006, 19:35
Lokalizacja: bochnia
Kontaktowanie:

Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: cyru77 » piątek, 11 listopada 2011, 12:57

Witam. Gdzie w dniu dzisiejszym można oglądnąć mecz biało-czerwonych z Włochami ?
Czy są dzisiaj otwarte jakieś knajpki pizzerie itp.?

awiola
Częsty gość
Posty: 48
Rejestracja: niedziela, 7 stycznia 2007, 14:02
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz?

Postautor: awiola » piątek, 11 listopada 2011, 18:00

Wiem na pewno, że otwarty jest sklep Kredens Alkohole na Białej. Proponuję dobre piwko i mecz
w "ścisłym gronie" , przed własnym telewizorem. :wink:

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz?

Postautor: Ukasss » sobota, 12 listopada 2011, 10:27

To nie biało-czerwoni tylko kadra pzpn po sprzedaniu ORZEŁKA nikt chyba nie uważa że to Reprezentacja Polski

Wynik pzpn -Włochy 0:2 Zostawię bez komentarza bo nie ma sensu się denerwować

Przypominam że większość kibiców co jeździli za reprezentacją bojkotuje to coś Jeszcze tych farbowanych lisów można było jakoś tłumaczyć ale sprzedać godło to już przesada

Awatar użytkownika
Rogue 5
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2005, 23:50
Lokalizacja: z miasta!
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz?

Postautor: Rogue 5 » sobota, 12 listopada 2011, 13:01

W du*** mam reprezentacje PZPNu. Niech przegrywają ci amatorzy co biegać im się nie chce. I tak z całego serca im życzę żeby na Euro 2012 przegrali wszystkie mecze przynajmniej 0:5.


Grzegorz Lato cyt:"godło schodzi na psy" I to wszystko wyjaśnia...

Logiem PZPNu powinno być krowie łajno, a nie jak niektórzy piszą, że kurczak. Bo kogut ma więcej waleczności i dumy niż te spasione ścierwojady takie jak Lato czy Kręcina.

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz?

Postautor: Ukasss » sobota, 12 listopada 2011, 13:17




Projekty nowych koszulek:

http://www.weszlo.com/news/8445-Koszulk ... e_projekty

http://www.weszlo.com/news/8455-Druga_f ... TI__bonusy

Ogólnie to coraz częściej zaglądam na http://www.weszlo.com


Najbardziej bolą słowa piłkarzy "Teraz godło jest bardziej dynamiczniejsze" no Kuba wczoraj pokazał ...

gumbas
Przechodzień
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 22 sierpnia 2006, 21:41
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz?

Postautor: gumbas » sobota, 12 listopada 2011, 13:23

Nie dość że nie dało się tego oglądać to jeszcze Szpakowski mówi że 11 litopada to nie czas i miejsce żeby rozmawiać o godle na koszulkach - z całym szacunkiem powinien od razu wylecieć bo to że pier.... jak potłuczony to już nie wspomnę.

PS. Kuba nie szczelił karnego bo by nie miał co pocałować :d

A lato oficjalnie mówi że na godle nie mogli zarabiać a na tej ich sroce będą sobie ciułali kase - i nic temu bucowi nie można zrobić.

Sprzydał by się jakiś "rozrywkowy" arab na zjeździe PZPN

Awatar użytkownika
Ukasss
Uzależniony
Posty: 812
Rejestracja: poniedziałek, 23 czerwca 2008, 18:42
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz?

Postautor: Ukasss » sobota, 12 listopada 2011, 13:30

Ja mam jeszcze prośbę do "admin-ów " aby nie przenosili tego tematu do działu sport . Jak wiemy tematy z działu sport nie ukazują się na głównej stronie bochnianina Zniknie nam z głównej a nie każdy ma czas na przeszukiwanie forum.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: karmelek » sobota, 12 listopada 2011, 14:25

Całą aferę z godłem wywołano pewnie dlatego, żeby znowu media skupiły się na czymś innym, niż krytyka miernych osiągnięć tego zespołu.

Awatar użytkownika
Rogue 5
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 czerwca 2005, 23:50
Lokalizacja: z miasta!
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: Rogue 5 » sobota, 12 listopada 2011, 16:50


Awatar użytkownika
pistonek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 19:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: pistonek » sobota, 12 listopada 2011, 17:52

karmelek ja mam tylko jedno pytanie do Ciebie, nie przeszkadza Ci że jak się nam uda strzelić w końcu jakąś bramkę to piłkarze będą całować PZPN po du....?

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: slonce » sobota, 12 listopada 2011, 20:40


Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: takiktosik » sobota, 12 listopada 2011, 20:55

zaraz mnie szlag trafi ...

GŁUPI ORZEŁEK ??!! Kim Ty do cholery jesteś ?! czy Ty wiesz co oznacza ten Orzełek ??

Lepsze szkolenie ? Lepsza kasa?

NIe wypowiadaj sie nigdy więcej na temat o którym nie masz zielonego pojęcia !!!

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: slonce » sobota, 12 listopada 2011, 21:06

Ostatnio zmieniony sobota, 12 listopada 2011, 21:07 przez slonce, łącznie zmieniany 1 raz.

karmelek
mod samo zło
Posty: 824
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2005, 20:31
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: karmelek » sobota, 12 listopada 2011, 21:06


Awatar użytkownika
pistonek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 19:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: pistonek » sobota, 12 listopada 2011, 21:24

Nie no super nasz kraj schodzi na psy. Wczoraj pokazali to w Warszawie a dzisiaj czytamy w wypowiedziach slonce.
No i mamy nową grupę społeczną "Psełdo Polacy" :evil:

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: slonce » sobota, 12 listopada 2011, 21:28

schodzi na psy przez takich jak ty ,. tolerancyjny narod :):) ..tylko krytyka jesli ktos ma inne podejscie do zycia i tematu...moze mam biede klepac w imie orzelka. moze mam nie opuszczac granic panstwa i murzynowac tutaj w imie orzelka, moze mam oddawac krew i zycie w imie orzelka.. czlowieku zastanow sie co ty ........... W imie czego ???? wszystko do czego doszedlem zawdzieczam sam sobie , nikt mi nie pomagal, nikt mi nic nie dal i dlaczego mam czcic jakies symbole...... pzrestan prosze glupoty pisac i jakies aluzje ,, a aluzje.... i psow zostaw dla najblizszych
Ostatnio zmieniony sobota, 12 listopada 2011, 21:32 przez slonce, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
takiktosik
Stały bywalec
Posty: 107
Rejestracja: piątek, 26 listopada 2010, 10:06
Lokalizacja: BOCHNIA
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: takiktosik » sobota, 12 listopada 2011, 21:28

Dokładnie. Kraj schodzi na psy.

Uszanować to, że każdy jest inny mogę. Ale totalnej głupoty, debilizmu i ignorancji szanować nie będe ! I przestań sie wypowiadać, bo jak widać nic nie wiesz na ten temat.

Dla pozostałych forumowiczów, którzy znają historię Polski oraz wiedzą i szanują SYMBOL NARODOWY - Wielkie Brawa ! Tak trzymać kochani !

Awatar użytkownika
slonce
Stały bywalec
Posty: 137
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 17:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: slonce » sobota, 12 listopada 2011, 21:35

macie tyle z tego orzelka na koszulkach co nic, kupa smiechu i wstydu zawsze i wszedzie.... Nie potraficie sie otworzyc na zmiany na cos innego ,,,moze akurat dzieki temu beda pieniadze , jak beda pieniadze to beda lepsze warunki,, jak beda lepsze warunki to moze cos wreszcie bedziemy zdobywac..A jesli bedzie inaczej to wtedy mozna zmieniac a nie odrazu na starcie przekreslac wszystko bo orzelka w...li...No narobilo sie.. kupa smiechu :)

//zostawiając emocje i poglądy na boku proszę wszystkich o kulturę wypowiedzi i szacunek dla rozmówców. karmel

szarak
Stały bywalec
Posty: 133
Rejestracja: sobota, 13 maja 2006, 11:20
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: szarak » sobota, 12 listopada 2011, 21:40


Awatar użytkownika
pistonek
Przechodzień
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2011, 19:34
Lokalizacja: Bochnia
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na mecz? / Gdzie jest Orzeł ?

Postautor: pistonek » sobota, 12 listopada 2011, 21:42

slonce ja jestem bardzo tolerancyjną osobą ale jak nie szanujesz godła i flagi państwowej, nie wiesz za pewne co wczoraj było za święto to jak możesz się nazywać Polakiem ? Ok urodziłeś się w Polsce ale to jeszcze nic nie znaczy, poznaj troszkę historii Polski i się dopiero wypowiadaj.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości