Wspólne ćwiczenia, siłownia, basen ;)

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
aaga2012
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 19:20
Kontaktowanie:

Wspólne ćwiczenia, siłownia, basen ;)

Postautor: aaga2012 » środa, 3 lutego 2016, 15:22

Hej ;)

czy jest jakaś chętna dziewczyna, która chciałaby wspólnie uczęszczać na siłownię, basen etc.?
Z kimś zawsze raźniej i większa mobilizacja ;)

Zainteresowane dziewczyny proszę o wiadomość ;)
Aga, l. 25

Alicja40
Częsty gość
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 26 lipca 2016, 10:28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Wspólne ćwiczenia, siłownia, basen ;)

Postautor: Alicja40 » wtorek, 16 sierpnia 2016, 15:03

To prawda, wspólnie zawsze raźniej. Ja swoją koleżankę namówiłam na wspólne ćwiczenia bardzo dyskretnie - zamówiłam jej prezent w :) Stwierdzam, że to niezły pomysł na wspólne rozpoczęcie treningów :)

marcelina242
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 27 sierpnia 2016, 11:57
Kontaktowanie:

Re: Wspólne ćwiczenia, siłownia, basen ;)

Postautor: marcelina242 » sobota, 27 sierpnia 2016, 11:59

:mrgreen: :mrgreen:

patka24
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 23:47
Kontaktowanie:

Re: Wspólne ćwiczenia, siłownia, basen ;)

Postautor: patka24 » czwartek, 1 grudnia 2016, 22:50

Jeżeli jeszcze nikogo nie znalazłaś, to nie bój się sama iść na siłownię lub do klubu. Dobrym pomysłem są zajęcia w stylu aerobiku. W grupie z pewnością znajdziesz przyjazne osoby, powodzenia :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość