uzywany sprzęt sportowy

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
zby
Bardzo towarzyski
Posty: 318
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 20:12
Kontaktowanie:

uzywany sprzęt sportowy

Postautor: zby » poniedziałek, 11 listopada 2013, 12:08

czy jest w Bochni sklep lub komis z u używanym sprzętem sportowym?

okinava
Przechodzień
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 14 stycznia 2014, 23:13
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: okinava » wtorek, 14 stycznia 2014, 23:17

a co Cię interesuje konketnie?

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: Bohh » czwartek, 16 stycznia 2014, 10:33

Dokładnie hehe. Pytanie tak ogólne, że nie wiadomo jak na nie odpowiedzieć. Osobiście jeśli chodzi o sprzęt który ja używam to od dłuższego czasu dużo pieniędzy wydaję na sprzęt do nurkowania (dla zainteresowanych ) oprócz tego kupiłem sobie kłada co prawda nienajnowszy bo z 2006 roku grizlli. Do tego piłka nożna orlik dokładnie. Jedyne co mi jeszcze zostało do zrealizowania to skok na spadochronie - cały czas brakuje odwagi oraz kitesurfing, ale to być może też w tym roku uda się zrealizować.

Awatar użytkownika
zby
Bardzo towarzyski
Posty: 318
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 20:12
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: zby » wtorek, 4 lutego 2014, 18:53

siłowna

skwarek
Przechodzień
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2014, 12:09
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: skwarek » piątek, 5 grudnia 2014, 22:17

zby jeśli pytanie aktualne to zajrzyj sobie tutaj - nie wiem czy sens kupować używany jeśli nowy jest w miarę przyjaznej cenie, oczywiscie zalezy co Ciebie interesuje, ale ja się całkiem nieźle wyposażyłem tam i jestem zadowolony. Co prawda parę rzeczy dostałem od siłowni "na start" więc raczej sobie tylko dokupowałem niektóre akcesoria. No ale myślę, że warto rzucić okiem. Pozdro!

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: Bogusz » wtorek, 17 lutego 2015, 14:42

Używany zawsze tańszy, na tali sprzęt nie ze szkła przecież. Chyba, że do mieszkania, do salki ćwiczebnej.

galos
Przechodzień
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 24 lutego 2015, 11:30
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: galos » wtorek, 24 lutego 2015, 11:32

Jak do tej pory nie udało mi się spotkać nigdzie takiego sklepu..

ryba
Przechodzień
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 2 grudnia 2014, 17:23
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: ryba » piątek, 20 marca 2015, 21:59

allegro?

karolf2
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 14 września 2015, 00:57
Kontaktowanie:

Re: uzywany sprzęt sportowy

Postautor: karolf2 » poniedziałek, 14 września 2015, 09:57

Jeżeli chcesz kupić po niższej cenie akcesoria sportowe poszukaj w sklepach internetowych. Sam czasem robię zakupy w............ jak jest duży wybór towaru, łatwiej o promocje i czasem można coś znaleźć w rozsądnej cenie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości