schudnij na lato

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gazza
Przechodzień
Posty: 2
Rejestracja: środa, 2 stycznia 2008, 03:28
Kontaktowanie:

schudnij na lato

Postautor: gazza » poniedziałek, 29 grudnia 2014, 12:07

Zapraszamy na warsztaty. 40 dniowy program - warsztaty, zajęcia, suplementacja.

gwarantujemy: dobrą zabawę, utratę cm w obrębie ud, pasa i brzucha, edukację, rzetelną odpowiedź na pytania.

5.01.2015r. godz. 19;00 bezpłatny wykład - zasady zdrowego żywienia, metody zwalczania nadwagi i utratę zbędnych kilogramów, pomiar na analizatorze, porady dietetyczne oraz prezentacja i degustacja suplementacji.

21.01.2015r. godz. 19:00 wykład drugi - komponowanie prawidłowego, dobowego jadłospisu w oparciu o piramidę zdrowego żywienia.

8.03.2015r. wykład trzeci - apetyt na urodę - czego unikać, by mieć piękną skórę, co pomaga odżywiać i poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci. Komponowanie jadłospisu dla pięknej skóry.

zakończenie programu 2.03.205r. - ponowny pomiar i wskazówki na to co dalej. Ela Olearczyk - dietetyk, Piotr Dźwigaj - Trener, masażysta, Urszula Węgrzyn - trenerka fitness, zumby i nauczyciel tańca.

Miejsce: ul. Trudna 46, 32 - 700 Bochnia.
Akademia tańca dance4you - Body&Soul - Studio Tańca Agata

telefon kontaktowy: 516127492, 501109351

kleszczyk
Częsty gość
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 sierpnia 2013, 18:45
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: kleszczyk » środa, 31 grudnia 2014, 10:43

Same wykłady to za mało. Potrzebne jeszcze zajęcia ruchowe. Mówienie o tym ,jak powinna wyglądać dieta itd. tylko wprawia w kompleksy i poczucie winy.

gasiorek
Przechodzień
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:44
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: gasiorek » czwartek, 12 lutego 2015, 22:22

Rozumiem, że to dopiero początek, taka pierwsza motywacja.Ja mam noworoczne postanowienie, żeby zrzucić 10 kg. Chętnie coś nowego się dowiem. Ze swojej strony mogę podzielić się informacją, że można kupić generyczne wersje drogich tabletek na odchudzanie na stronie: . Są tam tabletki na przyspieszenie przemiany materii i takie zmniejszające uczucie głodu.

Bohh
Stały bywalec
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 16 stycznia 2014, 10:20
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: Bohh » piątek, 5 czerwca 2015, 15:39

W tej chwili to już żadna dieta nikomu nie pomoże, ewentualnie liposukcja czyli tzw. odsysanie tłuszczu, nie będę rozprawiał o szczegółach zainteresowane panie mogą sobie na ten temat poszukać informacji, albo poczytać tutaj - ........................w każdym razie to też nie jest metoda, która powinna zastępować dobre jedzenie i ruch, a jedynie dopełnienie takiego trybu życia.

Adda
Przechodzień
Posty: 14
Rejestracja: wtorek, 23 czerwca 2015, 22:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: schudnij na lato

Postautor: Adda » czwartek, 25 czerwca 2015, 11:37

Ja tam zdecydowanie wolę zamiast suplementów, trochę popływać na desce. Zrobiłam sobie kurs kitesurfingu i miałam okazję uczyć się na świetnym sprzęcie, coś tego typu ............... Bardzo fajna metoda na zgubienie kilku kilogramów.

Awatar użytkownika
adamina
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 23 lipca 2015, 16:49
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: adamina » czwartek, 23 lipca 2015, 16:56

Suplementy nie do końca mnie przekonują. Jestem zwolenniczką raczej naturalnych metod. Moje koleżanki z WUMu - dietetyczki, założyły fajną inicjatywę w internecie. Starają się stworzyć społeczność ludzi którzy chcą przejść na dietę i zdobyć zdrowe nawyki żywieniowe. Stworzyły do tego cały program z aplikacją mobilną. We wszystko jest wbudowana dieta. Ogólnie wszystko bardzo merytorycznie i rzeczowo wygląda. Polecam sprawdzić: .............. Szczerze gdyby mi się nie podobało, to bym nie polecała, ale naprawdę fajnie to dziewczyny zrobiły.

jolasta
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 27 lipca 2015, 16:23
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: jolasta » poniedziałek, 27 lipca 2015, 17:45

Uważam, że najlepiej stopniowo systematycznie ćwiczyć, ograniczyć tłuste potrawy i w ten sposób się schudnie. Często po ostrych dietach jest efekt jo-jo.

berdis
Przechodzień
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2015, 12:33
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: berdis » środa, 19 sierpnia 2015, 16:09

Zawsze w lato tyję ;/ mimo wielu prób licznych diet nie widzę znacznej poprawy

Beatriks
Stały bywalec
Posty: 140
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2015, 08:01
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: Beatriks » piątek, 6 listopada 2015, 09:05

Ja staram się dbać o sylwetkę przez cały rok. Czasami z różnym skutkiem, ale nie poradzę na to, że ja po prostu lubię jeść dobre rzeczy ;).

fikos
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 7 marca 2016, 21:38
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: fikos » poniedziałek, 7 marca 2016, 21:52

Jeśli chcemy szybko uzyskać efekt, powinniśmy pójść na zabieg odsysania tłuszczu Cieszy się dużą skutecznością wśród klientów

tomekwolski
Częsty gość
Posty: 42
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:19
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: tomekwolski » piątek, 24 marca 2017, 15:42

Polecam Ci poczytać również nieco na temat karboksyterapia, która świetnie działa w kwestii redukcji tkanki tłuszczowej czy likwidacji rozstępów i cellulitu: http://piekniemodna.pl/czym-polega-karboksyterapia/

marekbjj
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 20 stycznia 2011, 17:50
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: marekbjj » sobota, 6 maja 2017, 17:05

A ja polecam na dobrą sylwetkę zajęcia bjj...

preliwia
Przechodzień
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2016, 13:21
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: preliwia » środa, 31 stycznia 2018, 15:23

Podsyłam wam dobry artykuł na temat sposobów skutecznego usuwania wody nagromadzonej w organizmie http://www.kobiety.pl/fit/jak-skuteczni ... -organizmu
Nadmiar wody często przeszkadza zwłaszcza kobietom skutecznie wyeliminować zbędne kilogramy.

Kapustka42
Częsty gość
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 8 września 2016, 08:42
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: Kapustka42 » piątek, 22 lutego 2019, 13:52

A co uważacie o pomyśle zabiegu scizer? Na https://fabskin.pl/scizer-nieinwazyjne- ... uszczowej/ wyczytałam, że to "najnowocześniejsza metoda redukcji tkanki tłuszczowej".

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: schudnij na lato

Postautor: boddekk » poniedziałek, 6 września 2021, 10:21

Jeżeli chodzi o mnie, to regularnie odwiedzam siłownie i mam ustaloną dietę.

https://decoris.pl/c/7/355/zaproszenia_ ... amour.html

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość