Bukmacher

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tadeusz91
Przechodzień
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 10 października 2014, 11:23
Kontaktowanie:

Bukmacher

Postautor: Tadeusz91 » piątek, 10 października 2014, 11:30

Witam :) Obstawiacie mecze u bukmachera. A jak tak to u jakiego ? Kumple mi poradził żebym obstawił u sportingbet bo podobno mają dobry kurs. Jak byłem na ich stronie to faktycznie nawet całkiem przyzwoity. Żałuję że nie obstawiałem MŚ w siatkówce bo pewnie bym wygrał sporo kasy no ale teraz też się sporo dzieje np w piłce nożnej. Co sądzicie na temat bukmacherki ?

Bogusz
Stały bywalec
Posty: 180
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 15:17
Kontaktowanie:

Re: Bukmacher

Postautor: Bogusz » wtorek, 17 lutego 2015, 14:38

Gram na stacjonarnych bukach, w necie przegrałbym za dużo, bo chciałbym się odegrać. Zawsze 2-3 mecze z kursem łącznym 3-4 za 20 zeta.Grywam LM i ligi moce z Europy.

samosia
Przechodzień
Posty: 22
Rejestracja: środa, 18 listopada 2015, 20:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bukmacher

Postautor: samosia » środa, 13 lipca 2016, 09:45

Jeśli chodzi o obstawianie meczy to ja lubię . Wszystko jest przejrzyście napisane, nigdy nie miałam żadnego problemu z tą stroną. Polecam spróbować choć raz :)

boddekk
Bardzo towarzyski
Posty: 497
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 17:37
Kontaktowanie:

Re: Bukmacher

Postautor: boddekk » piątek, 21 czerwca 2019, 14:35

Powiem wam, ze jeśli ktoś z forum dopiero zaczyna sie interesowac obstawianiem meczy online, to na pewno przyda mu się zajrzeć na te stronę https://obstawianie-meczow.net/zaklady- ... mecze.html Jest tu wiele przydatnych i wartych uwagi porad dla początkujących graczy, które na pewno się wam przydadzą

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość